Plzeň – K. Vary 8:0 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 3:5 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Slavia – Jihlava 1:8 (kon.) | Salzburg – Motor ČB 0:0 (16:00)
Vítkovice – Olomouc 3:2 (kon.) | Třinec – Havířov 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 2:3 (1:2 po s.n.)
Sparta – Kladno 10:0 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
HC Litvínov
Úterý 28.09.2021, 12:00 • ROCKNET ARÉNA • Extraliga juniorů • 7. kolo
Partner:
   
  Domácí sice před polovinou třetího dějství snížili zásluhou Tomáše Vyroubala, ale vyrovnal se jim nepodařilo, takže Daniel Dej zpečetil do prázdné branky litvínovské vítězství. Hosté tak mají druhou tříbodovou výhru, Chomutovští naopak doma ani na čtvrtý pokus neuspěli, byť tentokrát byl výsledek až do konce nejvíc na vážkách. (13:54:21)
   
  Konec zápasu.
   
  59:28
  Pecháček je logicky zpět v brance.
   
  59:28
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Hosté přece jen dostali puk do středního pásma, kde k němu u pravého mantinelu měl nejblíž DANIEL DEJ, který ještě před modrou trefil prázdnou domácí branku. Asistence: Prokop Limanovský.
   
  59:00
  Pecháček je z branky, domácí zkusí srovnat v šesti.
   
  58:31
  Další litvínovský výpad táhl Slavík, ale zadovkou nikoho ze spoluhráčů na ose nenašel.
   
  58:01
  Litvínov po buly vyvezl puk až do útočného pásma, kde však dlouho nepobyl.
   
  57:13
  Svobodova střela z pravého kruhu byla sražena do ochranné sítě.
   
  56:59
  Litvínovské uklidnění měl na holi Danielčák, před nímž zíval po dlouhém pobytu v útočném pásmu prázdné chomutovská branka, jenže do dráhy puku skončil v poslední chvíli obětavě jeden z domácích hráčů. Zřejmě Titlbach.
   
  54:59
  Domácí útočník však ještě se spoluhráči udržel pásmo a viděl vlevo osamoceného Šilara, který Čermáka zblízka neprostřelil. Odražený puk pak na ose před brankou netrefil ze vzduchu Čech.
   
  54:36
  Litvínov je teď častěji v útočném pásmu, ovšem Titlbach se přece jen dostal k puku, který mu ale na levém křídle v rozhodující chvíli utekl.
   
  53:16
  Maličký Titlbach zavezl levém křídle puk do útočného pásma, ale ani jednu možnost přihrát při objíždění branky na spoluhráče před ní nevyužil. Nakonec zakončoval sám, ale Čermák jeho pokus vyklepal z lapačky, aby rychle rozehrál.
   
  51:52
  Tentokrát už se Vopat k zakončení dostal, ale z levého kruhu blíže ose útočného pásma přestřelil a nedostal se ani k dorážce chvilku volného puku před odkrytou domácí svatyní.
   
  51:13
  Ofsajd Chomutova.
   
  50:55
  Nepřesnou domácí rozehrávku sebral na pravé straně Vopat, který rozehrál do rohu a dojel si na druhou stranu k tyčce, kam dostal pas. Hostující útočník se po něm natahoval, ovšem na víc než jemnou teč před odkrytou částí domácí branky to nestačilo.
   
  49:55
  Svoboda v rohu dobře napadal, ale Šilarova zadovka na osu nikoho v bílých dresech nenašla.
   
  49:13
  Po buly před Čermákem pálil od modré Rykl, hostující gólman v pohodě máchl lapačkou a puk v ní ukryl.
   
  49:08
  Domácí dlouhou přihrávku z vlastního pásma tečovali, takže se zakázané uvolnění nepískalo. Ne tak na druhé straně.
   
  48:19
  Domácí snížení viditelně povzbudilo, po závaru před Čermákem se Litvínovští osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Libor Kult

  Branky a nahrávky: 6. T. Šilar (Vyroubal, Janda), 21. F. Döring (T. Svoboda, T. Šilar), 48. Vyroubal (Jurak) – 11. Vopat (Limanovský, Skuhrovec), 19. Skuhrovec (Slavík, Baláž), 33. Vopat, 37. Krocker (Dej, Hocelík), 60. Dej (Limanovský)


  Piráti Chomutov: Pecháček (Tuček) – Cestr, Janda, Pöschl, Rykl, Pavlák – T. Šilar, Stárek, Titlbach, Čech, Jurak, T. Svoboda, Vostiňák, Adam, Černý, Vyroubal, Puczek, F. Döring.
  HC Litvínov: Čermák (Klika) – Hora, Baláž, Hocelík, Hák, Kroupa, Werner, Háva – Postl, Danielčák, Vopat, Limanovský, Dej, Fišer, Iljuk, Krocker, Skuhrovec, Slavík.

  Rozhodčí: Zubzanda – Ondráček, Sýkora