Chomutov – Liberec 1:6 (kon.) | Zlín – Havířov 5:2 (kon.) | Jihlava – Salzburg 4:2 (kon.)
Kladno – Vítkovice 0:0 (odl.) | Mountfield HK – K. Vary 1:2 (1:2 po s.n.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 0:4 (kon.)
Sparta – Olomouc 2:3 (po pr.) | Pardubice – Plzeň 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 1:4 (kon.)
Slavia – Motor ČB 3:4 (kon.)
konec
HC Slavia Praha
3:4 (0:0, 2:2, 1:2)
Motor České Budějovice
Sobota 30.10.2021, 14:15 • Zimní stadion Eden • Extraliga juniorů • 15. kolo
Partner:
   
  Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (16:17:38)
   
  Junioři Českých Budějovic nakonec porážejí své soupeře ze Slavie 4:3. Rozhodující trefu obstaral 58 vteřin před koncem základní hrací doby v přesilovce Tomáš Chlubna, který tak zajistil všechny tři body pro hosty. Jinak jsme ale viděli vyrovnaný zápas s dvěma neuznanými brankami a přestřelkou, která diváky určitě nenudila.
   
  Konec zápasu.
   
  59:56
  Puk se po vhazování dostal za branku do souboje. Rozhodčí hru přerušil. Vhazování po pravici českobudějovického gólmana.
   
  59:45
  Oddechový čas pro hosty.
   
  59:45
  Motor vyhodil puk po mantinelu k Dominiku Němečkovi, který na nic nečekal a nahodil puk na branku. Maleček hru přerušil, bude se vhazovat po jeho levici.
   
  59:20
  Slávisté jsou v útočném pásmu a hrají bez brankáře!
   
  59:02
  Oddechový čas pro domácí.
   
  59:02
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  České Budějovice využívají početní výhodu a necelou minutu před koncem třetí třetiny se dostávají do vedení. Zatím rozdílový gól vstřelil po individuální akci a střele do protipohybu Voleveckého TOMÁŠ CHLUBNA. Asistence: Jiří Remta.
   
  58:19
  Blokující Štrombach a chytající Volevecký předvedli dva důležité zákroky pro Slavii, oba proti nebezpečným střelám Remeše z mezikruží.
   
  57:26
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tichý – 2 min., podrážení).
   
  55:54
  Remeš si najel na střed útočného pásma, v dobré pozici z mezikruží ale trefil blokujícího slávistického beka.
   
  54:37
  Sešívaní ostřelují Malečkovu branku ze všech možných úhlů, českobudějovický gólman ale drží.
   
  53:40
  Slavia právě vstřelila branku!
  Slávisté vyrovnávají povedenou střelou obránce DOMINIKA NĚMEČKA, který z akce po levém křídle vymetl horní růžek Malečkovy branky. Bez asistence.
   
  52:59
  Labuzík se po odrazu puku ocitl sám před Malečkem, ve velké šanci ale gól nevstřelil.
   
  52:07
  O chvíli později si na levém křídle nabruslil Strnad a bekhendem mířil na přední Malečkovu tyč. Českobudějovický gólman byl ale pozorný.
   
  51:51
  Akci elitní slávistické letky zakončoval po Strnadově přistrčení Malínek, střelou z mezikruží ale trefil jen plexisklo za bránou.
   
  51:27
  Motor dál tlačí a snaží se Slavii odskočit. Další nepřehlednou situaci kolem domácího brankoviště nakonec klidnil zákrokem až Volevecký.
   
  49:49
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Se štěstím, ale přece se České Budějovice znovu dostávají do vedení. DAVID PUTZ nahrnul puk do mezírky u levé slávistické tyčky, u níž puk nakonec Voleveckému propadl do sítě. Asistence: Alexandr Remeš.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Šimon Rogner

  Branky a nahrávky: 34. Matuška (Klatt), 35. Labuzík (Matuška), 54. Němeček – 28. Fousek (Kašpar), 34. Remeš (Schwartz), 50. Putz (Remeš), 60. Chlubna (Remta)


  HC Slavia Praha: Volevecký (Hodic) – Hrdlička, Stejskal, Němeček, Špinka, Kluch, Klatt – Štrombach, Strnad, Malínek, Matuška, Míšek, Slavíček, Koblížek, Labuzík, Tichý, Kvasnička, Jokl.
  Motor České Budějovice: Maleček (Ludvík) – Remta, Fousek, Pavlát, Willmann, Placek, Kumpfmüller – Remeš, Kašpar, Schwartz, Petrásek, Putz, Pouzar, Anderle, Masopust, Chlubna, Janoch, Vavřík.

  Rozhodčí: Šmika – Hradil, Komárek