Slavia – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 3:4 (po pr.)
Salzburg – Vítkovice 2:1 (1:0 po s.n.) | Zlín – Sparta 4:1 (po 2.tř) | Havířov – K. Vary 1:3 (2.tř)
Motor ČB – Olomouc 1:6 (2.tř) | Jihlava – Liberec 1:1 (1.tř) | Chomutov – Mountfield HK 1:0 (1.tř)
Třinec – Plzeň 0:1 (1.tř)
1. třetina (9')
HC Oceláři Třinec
0:1 (-:-, -:-, -:-)
HC Škoda Plzeň
Pátek 03.12.2021, 18:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • Extraliga juniorů • 22. kolo
Partner:
   
  Plzeň právě vstřelila branku!
  (18:14:06)
   
  08:30
  Ofenzíva Škodovky neúspěšná, ke slovu se však Třinečtí díky dobrému forčekingu hostů dostanou pouze na několik málo sekund.
   
  07:46
  Fotbalově to nyní vyřešil Ženíšek, který svým holenním chráničem vykopl jedno z nahození domácích do rohu kluziště, odkud budou chtít hosté hrozit.
   
  07:10
  Kvasnička našel ve středním pásmu rozjetého M. Soukupa, jehož pokus o průnik do pásma Ocelářů byl po pár tempech zastaven.
   
  06:10
  Připomíná se ale i nejlepší celek juniorské extraligy, ofenzíva Plzně však končí pouze na Švančarovi.
   
  05:45
  Oceláři nyní jednoznačně platí za aktivnější celek, Němeček v brance hostů má v posledních desítkách sekund pořádně napilno.
   
  04:50
  Obrovská příležitost pro Pětníka! Ten se zmocnil Matějova pasu z mezikruží a na levém křídle měl možnost trefit poměrně velikou část odkryté klece, puk ale z jeho čepele rozvlnil pouze boční síť plzeňské svatyně.
   
  04:30
  Kotouč poskakuje ve středním pásmu, kde se o založení útočné akce pokusí Matěj.
   
  03:45
  Škodovka teď sice zkouší ukázat svůj um, lajna kolem Marka Soukupa nicméně prozatím zapisuje pouze neúspěšné střely.
   
  03:00
  Ani jedné ze stran se zatím v úvodu nedaří obsadit třetinu svého soka, jak domácí, tak i hosté zatím ukazují hru plnou nepřesností a ofsajdů.
   
  02:20
  Plzeňští kombinují kolem branky hostů, kotouč nicméně po dobré defenzivní činnosti míří mezi ledovou plochu a hra se přerušuje.
   
  01:40
  Hra nahoru, dolů, tentokrát se v pásmu hostí pokouší prosadit Jan Moškoř.
   
  00:40
  Ullrychova rozehrávka nedopadla na výbornou a zamířila na hůl jednoho z forčekujících hostů, ten byl však o touš záhy obrán a Oceláři mohou do útoku.
   
  00:02
  První buly pro Třinec, bezprostředně poté ale přichází hrubka v podobě vyhození na zakázané uvolnění.
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  Úvodní pětky rozestaveny kolem vhazovacího kruhu, pojďme na to!
   
  Rozhodčí již krouží po hrací ploše, za malou chvíli nastoupí i zbylí aktéři tohoto klání a zápas může začít.
   
  Úvodní sestavy:

  HC Oceláři Třinec: Švančara (Klimek) – Hykl, Andrle, Chovaniak, Kareš, Ročák, Hrůzek – Moškoř, Šutý, Wardas, Haas, Pětník, Geidl, Ullrych, Matěj, Ramik, Kozlík, Jobánek.
  Trenér: René Mucha

  HC Škoda Plzeň: Němeček (Lokajíček) – Houdek, Dolhý, Hamšík, Pánek, Malák, Pavlák – Kvasnička, Kopic, Adamec, Korčák, Dvořák, Slanina, Soukup M., Pešek, Soukup D., Ženíšek, Kuchárik.
  Trenér: Petr Vojan

  Rozhodčí: Mrkva, Cabák – Hanzlík, Veselý.
   
  HC Oceláři Třinec
  Domácí ekipa zažívala v rámci října a listopadu poměrně povedené období, poslední dvojzápas již ale tak ideální nebyl. Na tripu do Hradce Králové a Pardubic svěřenci Reného Muchy nechali všech šest bodů a pod Javorový se vrátili s prázdnou. Vůbec poslední duel odehráli 27.11. právě na ledě Dynama, kde se, díky jednobrankovému náskoku z prostředního dějství, z vítězství radovali reprezentanti města perníku. Stav na tabuli po šedesáti minutách ukazoval 3:2 v jejich prospěch a Oceláři budou bezesporu dělat vše pro to, aby v zápase s Plzní byli oni tím celkem, kdo uzme tři body a vylepší si postavení v tabulce.
   
   
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Jakub Kotajny

  Branky a nahrávky:


  HC Oceláři Třinec: Švančara (Klimek) – Hykl, Andrle, Chovaniak, Kareš, Ročák, Hrůzek – Moškoř, Šutý, Wardas, Haas, Pětník, Geidl, Ullrych, Matěj, Ramik, Kozlík, Jobánek.
  Trenér: René Mucha

  HC Škoda Plzeň: Němeček (Lokajíček) – Houdek, Dolhý, Hamšík, Pánek, Malák, Pavlák – Kvasnička, Kopic, Adamec, Korčák, Dvořák, Slanina, Soukup M., Pešek, Soukup D., Ženíšek, Kuchárik.
  Trenér: Petr Vojan

  Rozhodčí: Mrkva, Cabák – Hanzlík, Veselý