Helas Brno – FTZS Liberec 4:5 (kon.) | Chrudim – Ž. Vlci Brno 11:1 (kon.) | Slavia – Olympik Mělník 6:2 (kon.)
Rapid Ústí n/L – Interobal Plzeň 0:9 (kon.) | Svarog Teplice – Česká Lípa 5:2 (kon.) | Sparta – České Budějovice 10:2 (kon.)
FK Chrudim
11:1 (9:0)
Žabinští Vlci Brno
Pátek 25.02.2022, 20:001. Futsal liga • 20. kolo

Konec zápasu. (21:39:22)

38:18
    Dnes sedmá branková konstrukce nastřelená chrudimskými hráči! Tentokrát ji napálil Max!

37:34
    Radovanovičovi odpískán nedovolený zákrok, domácí v této statistice vedou chvíli před koncem 3:2.

35:45
    Matěj Slováček orazítkoval břevno!

34:21
    Střídání v týmu FK Chrudim: ze hřiště odchází Dudu, přichází Daniel Javorski.

32:15
    Dominik Balog v souboji přetlačil hostujícího hráče natolik, že ho ošklivě poslal na chrudimskou střídačku. Strhl se roztržka, po které dostávají Balog s Chráscinou po žluté kartě. Zcela zbytečné za současné situace.

29:54
    Za nedodržený odstup od hráče dostává taktickou žlutou kartu chrudimský Everton.

27:04
    Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
    Tak hosté měli v Chrudimi spoustu zajímavých šancí a nyní se i prosazují! Akci dva na gólmana využil po laxnosti chrudimské defenzívy MARTIN HANUŠ – 11:1!

26:28
    Chrudim právě vstřelila branku!
    A domácí zjevně nemají dost! Hattrick dokonává také PAVEL DROZD, jenž využil chybné rozehrávky soupeře a trefil prázdnou branku – 11:0!

23:43
    V Chrudimi máme dvojciferný výsledek! Kouzlo gólmana Pšurného odčaroval čtyři minuty po začátku druhé půle TORRES – 10:0!

22:58
    Evertonova rána končí těsně vedle pravé tyče Pšurného branky.

22:40
    Domácí i nadále pokračují v územní převaze, je ale vidět, že si zkouší různé herní varianty. Přesto jsou ale stále nebezpeční.

21:01
    Do druhého poločasu došlo ke střídání brankářů na straně Brna, mezi tyče putuje Jaroslav Pšurný.

20:01

20:00

19:33
    Poslední minuta první půle se odehrává před brněnskou brankou, Vlci se houževnatě brání.

17:12
    Domácí si se soupeřem hrají, šance se jim ale v posledních minutách nedaří využívat tak hojně.

16:36
    Směrem dopředu hrají Vlci sympaticky a mají své šance, jenže do obrany je to tragédie. Uvidíme, co nám přinese hlavně druhý poločas, na jaké výši se skóre zastaví.

14:54
    Vzápětí mohou chrudimští fanoušci slavit podeváté, přihrávku ROMANA MAREŠE si hosté smolně srazili opět do vlastní sítě – 9:0!

Petr Dejnožka

Branky: 2. Večeřa (vla.), 4. Everton (Torres), 4. P. Drozd (D. Drozd), 5. D. Drozd (Koudelka), 5. D. Drozd (Koudelka), 6. Koudelka (D. Drozd), 12. P. Drozd, 13. D. Drozd (Koudelka), 15. Mareš, 24. Torres (Koudelka), 27. P. Drozd – 28. Hanuš (Bílý)

Karty:   30. Everton (CHR), 33. Balog (CHR) – 33. Chráscina (ZVB)

FK Chrudim: Dudu (Javorski) – Everton, Mareš, Kubát, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Torres, Balog, Radovanovič, Slováček
    Žabinští Vlci Brno: Večeřa (21. Pšurný) – Chroust, Kratochvíl, Starý, Hansl, Trbušek, Bílý, Hanuš, Chráscina

Rozhodčí: Jurča, Kabeláč – Kolbaba