Opava – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Žďár n/S 4:5 (po pr.) | Hronov – Letňany 3:0 (kon.)
Dvůr Králové n. L. – Bílina 8:1 (kon.) | Cheb – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.) | Písek – Klatovy 8:4 (kon.)
Příbram – Kobra 6:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Nová Paka 12:1 (kon.) | Kometa Brno B – Kopřivnice 3:4 (po pr.)
Vel. Meziříčí – Nový Jičín 2:4 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 0:5 (kon.) | Tábor – Řisuty 7:2 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:5 (1:0, 2:1, 1:3 - 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 02.10.2021, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 5. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:55:50)

Naprosto nemyslitelné ještě dvě minuty před koncem utkání se stalo skutečností. Žďár i přes dvoubrankový deficit nakonec dokázal dorovnat stav utkání šest sekund před koncem a v prodloužení celý obrat dokonat zásluhou Marka Prokše, který Plamenům vystřelil bonusový bod navíc.

61:46
    Žďár právě vstřelil branku!
    Plameny dokonávají obrat v dnešním utkání brankou v prodloužení! MAREK PROKŠ se z ničeho nic dostal k puku před brankou a pohotovu ranou jej poslat na vzdálenější tyč za záda Slováka! Asistence: Martin Gregar a David Váňa.

61:39
    Hosté prozatím nepůjčují domácím kotouč a velmi sebevědomě s ním prostupují znovu do útočné třetiny.

60:46
    Ve hře tři na tři se jako první ujali puku hosté a ihned jej zavezli do útočného pásma, kde jej díky skvělému pohybu prozatím i drží.

60:01

Divoká třetí perioda nakonec vyzněla s velkým štěstím šťastněji pro hosty ze Žďáru, kteří v posledních dvou minutách dokázali vyrovnat dvěmi brankami stav utkání a poslali jej do prodloužení.

60:00

59:54
    DAVID ČERMÁK vyrovnává stav utkání šest sekund před koncem třetí periody! Po skrumáži před Slovákem projevil největší důraz a dotlačil silou vůle puk za brankáře Slováka! Asistence: Jan Wasserbauer.

59:26
    Plameny mačkají Valachy v jejich pásmu, nedaří se jim však dostat ke střeleckému pokusu, kterým by ohrozili brankáře Slováka.

58:41
    Oddechový čas pro hosty.

58:41
    Plameny přece jenom dramatizují koncovku utkání! DAVID VÁŇA i s velkým štěstím doklepl puk za bezmocného Slováka. Na Bobří hrázi nás čeká ještě veliké drama. Asistence: Jan Wasserbauer.

58:28
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Vávra – 2+2 min, vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Pořický – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

58:26
    Valašské Meziříčí hraje v plném počtu.

58:01
    Pokus o rychlý přechod modré čářy zastavuje čárový sudí, který spatřil postavení mimo hru v podání hostí.

57:27
    Bobři podruhé v oslabení vyhazují a stíhají prostřídat kompletní obrannou formaci. Plamenům se čas na možnost bodového zisku začíná čím dál více krátit.

56:26
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Goiš – 2 min., podrážení).

55:46
    Plameny docílili své třetí branky v utkání, pro kopnutí nohou ji ale hlavní rozhodčí nemohl uznat!

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 18. Kozubík (Pořický, Holiš), 21. Podešva (Vávra, Goiš), 33. Křivohlávek, 47. Vávra – 37. Wasserbauer (Bureš), 41. Váňa (Čermák, Adam), 59. Váňa (Wasserbauer), 60. Čermák (Wasserbauer), 62. Prokš (Gregar, Váňa)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Netolička) – Báchor (A), Janota, Vosátko, Ďurkáč, Kamas, Holiš, Mošnička – Podešva, Vávra (A), Goiš – Finsterle, Křivohlávek, Pořický (C) – Urbanec, Weintritt, Kozubík – Kuchařík, Vavřík, Andris – Stodůlka.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Čáp) – J. Čermák, Lojek, Váňa, Macek, Pleva (C), Pražák, Půža – Adam, Gregar, Wasserbauer (A), D. Čermák, Kadleček, Štola, Prokš (A), Štěpánek, Bureš (A), Malenovský.

Rozhodčí: Šutara – Kořistka, Kurtin.