Val. Meziříčí – Kometa Brno B 4:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 2:1 (kon.) | Písek – Řisuty 2:3 (po pr.)
Cheb – Příbram 3:2 (po pr.) | Bílina – Nová Paka 2:6 (kon.) | Vel. Meziříčí – Opava 4:5 (kon.)
Žďár n/S – Kopřivnice 4:3 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Děčín – Hronov 5:3 (kon.)
Jablonec n/N – Letňany 3:5 (kon.) | Tábor – Klatovy 4:1 (kon.) | Kobra – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
HC Kometa Brno B
Sobota 09.10.2021, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, přeji pěkný zbytek večera. (19:14:29)

Máme zde konec utkání, ze kterého nakonec odchází domácí Bobři. Třetí třetina se nesla v podobném duchu jako ty předešlé, i když samotný konec byl pro všechny přihlížející velmi napínavý.
    Do dvoubrankového vedení dostal necelých 10 minut před koncem Tomáš Vávra, který dal opět vědět o své skvělé formě. Na konečných 4:1 poté zvýšil do odkryté brány Jakub Apolenář, který svou dnešní druhou brankou už jen utvrdil výhru domácích 4:1.

59:40
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Do samostatného úniku se dostal JAKUB APOLENÁŘ, ten s tlakem v zádech poslal puk do volné branky Komety. Bez asistence.

59:30
    Malec zkusil střelu mezi betony, Sachr ale kryje.

59:00

58:30
    Popelka vyslal po Malecově nahrávce puk až k Sachrovi, který pohotově kryje.

57:50
    Kometa se snaží uklidnit za vlastní branou.

57:37
    Oddechový čas pro Kometu.

57:37
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Goiš – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno B (Brabenec – 2 min., držení).

57:30
    Kometa se zkoušela rozestavit v útočné třetině. Puku se po chvíli dostali Bobři, kteří vyhazují.

57:00
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Vosátko – 2 min, podrážení).

56:50
    Goiš vyslal nahrávku k modré kde čekal Vosátko. Tomu kotouč utekl a musel se tak pro něj vydat do středního pásma.

55:40
    Havlát se dostal ke kotouči u pravého kruhu. Sachr jej sice moc neviděl, ale kotouč se štěstím vyrazil.

54:40
    Popelka vyvezl puk před Sachrovu kasu a zkusil nahodit na dorážku. Bohužel pro něj odsud před chvílí jeho spoluhráč odjel a gólman Bobrů mohl tak v klidu zasáhnout.

53:30
    Brabenec přesunul kotouč do útočné třetiny Brna, jeho spoluhráči ale byli příliš pomalí na to, aby se k němu dostali. Kotouč je tak opět v držení Bobrů.

52:50
    Kometa Brno je v plném počtu.

52:30
    Křivohlávek nestihl nahrávku k modré a puk tak končí za čarou. Bobři se musí znovu rozestavit.

51:33
    Malec zkusil poslat své spoluhráče do útoku, avšak proti němu stál Podešva, který jej zdržel a k puku se tak dostávají domácí.

Jan Kozák

Branky a nahrávky: 35. Křivohlávek (Finsterle), 36. Apolenář (Kuchařík), 49. Vávra (Podešva), 60. Apolenář (Kajaba) – 5. Havlát (Brabenec)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Sachr (Slovák) – Ďurkáč, Báchor (A), Martiník, Vosátko, Holiš, Kamas, Stodůlka – Podešva, Vávra (A), Goiš -Finsterle, Křivohlávek, Pořický (C) – Apolenář, Andris, Kajaba – Kuchařík, Vavřík, Holiš.
    HC Kometa Brno B: Slavíček (Šembera) – Trnka, Kučera (A), Malec (A), Studený, Švejda, Jeřábek, Kališ – Havlát, Branenec (C), Meluzín – Škvně, Kadlic, Krejčířík – Vašíček, Pigl, Popelka – Halász, Mokrohajský, Krejčí.

Rozhodčí: Vaněk – Mikšík, Peluha