SHK Hodonín – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Opava – Kometa Brno B 4:1 (kon.) | Kopřivnice – Vel. Meziříčí 10:2 (kon.)
Nová Paka – Děčín 7:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 1:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Řisuty 5:4 (2:1 po s.n.)
Cheb – Písek 5:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Hronov 1:4 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 5:6 (po pr.)
Klatovy – Příbram 0:4 (kon.) | Nový Jičín – Žďár n/S 0:3 (kon.) | Kobra – Tábor 1:4 (kon.)
HK Nový Jičín
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 13.11.2021, 18:00 • ZS Nový Jičín • 2. liga skupina Východ • 15. kolo

Plameny se radují z veledůležitých třech bodů. Je to pro ně důkazem a potvrzením zlepšených výkonů v poslední době. Domácí Ďáblové by dnes branku nedali, ani kdyby hráli celou třetinu pět proti třem. Přesto děkují domácím fanouškům za podporu.
    Nejlepším hráčem hostí byl dnes Čáp a moc se mi líbil Jícha s Gregarem, z domácích Hruška, Franek. Hrdinou utkání je však bezesporu hlavním rozhodčí Martin RAPÁK, kterého dnes večer čekají pouze studené obklady.
    Těším se na další utkání a věřím že ho prožiju opět s Vámi, fanoušky onlajnů. (20:19:00)

59:18
    Utkání se již jen dohrává.

57:34
    Žďár právě vstřelil branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto, Bureš dává přesnou přihrávku Jíchovi a ten dává po ledě do prázdné branky na 0:3.

56:50
    Oddechový čas si vybírají domácí a Galuška jde z branky. Bude šestý Ďábel na ledě přínosem ?

55:56
    Čáp je středem střelnice, ale náboje Ďáblů jsou nějaké vadné...

54:18
    Smůla se dnes nalepila na Ďábly, dnes se štěstí zakopalo čápovi pod vestu.

53:03
    Skvělou část hry má za sebou Bureš, který zaměstnal všechny Ďábly na ledě a málem dal i branku.

52:12
    Další šance pro Ďábly je tady.

51:42
    Franek si udělal ukázkově Čápa, ale v poslední milivteřině kde se vzala, tu se vzala Čápova hokejka a usměrnila kotouč mimo branku.

51:42
    Trestné střílení pro Ďábly !

51:25
    Hruška je dnes hodně aktivní. Schovanou střelou ohrozil Čápa.

49:47
    Půlku poslední třetiny máme skoro za sebou, Ďáblové svírají Plameny v obrané třetině, ale ty zatím odolávají.

47:39
    Plameny cítí body a k jednoduché hře, kdy nic nevymýšlejí, přidaly i notnou dávku sebeobětování. Většina střel končí na tělech obránců.

45:56
    Flok a Franek měli maxi šanci, ocitli se sami před Čápem, ale ani tuto nevyužili....

44:25
    Žďár jde do vedení o dvě branky. Z nenápadné akce vytěžili maximum a Galuška se musí trochu červenat.

43:46
    Franek ukazuje své technické kvality, jako máslo si udělal obránce, ale střílí pouze do hrudi Čápa.

42:04
    Rozhodčí s bolestnou grimasou pokračuje a Ďáblové se stále bezúspěšně tlačí do útoku.

Bob

Branky a nahrávky: 28. ŠTOLA (Štola, Jícha), 45. KOVÁŘ (Bureš, Adam), 58. JÍCHA (Bureš)

HK Nový Jičín: GALUŠKA , ŠIMONŮ – VÁŇA, FOLTÝN, HLADIŠ, KLEINER, KOŽENÝ, HRUŠKA – KÁŇA, ZDENĚK, KOŘENEK, KONEČNÝ, GEBAUER, HILŠER, BORDOWSKI, FLOK, ŠTEFKA, MALINÍK, LEHEČKA, FRANEK
    SKLH Žďár nad Sázavou: ČÁP, SLÁMA – PLEVA, PRAŽÁK, LOJEK, ZUKAL, VAŠÍČEK, MACEK, ČERMÁK, PŮŽA – ŠTĚPÁNEK, PROKŠ, ADAM, CHLUBNA, GREGAR, BUREŠ , KOVÁŘŮ, WASSERBAUER, ŠTOLA, JÍCHA, MALENOVSKÝ

Rozhodčí: Martin Rapák, Kořístka, Veselý