Žďár n/S – Opava 7:6 (po pr.) | Písek – Kobra 2:7 (kon.) | Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 9:4 (kon.)
Kopřivnice – SHK Hodonín 5:3 (kon.) | Letňany – Nová Paka 5:0 (kon.) | Hronov – Bílina 8:4 (kon.)
Klatovy – Havlíčkův Brod 5:4 (po pr.) | Řisuty – Příbram 1:5 (kon.) | Tábor – Cheb 6:0 (kon.)
Děčín – Dvůr Králové n. L. 3:7 (kon.) | Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 4:5 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
9:4 (3:0, 1:4, 5:0)
HHK Velké Meziříčí
Sobota 18.12.2021, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, přeji pěkný zbytek večera. (21:38:48)

Máme za sebou velmi zajímavé utkání mezi HC Bobři Valašské Meziříčí a HHK Velké Meziříčí. Bobři během 2 minut nasázeli do sítě soupeře 5 branek a rozhodli tak o svém vítězství. Poslední 9. gól z hole Davida Kozubíka byl navíc celkově 100. gólem Valachů v letošním ročníku!

59:23
    Bobři opět vyhazují z vlastní třetiny a zkouší poslední akci.

58:42
    Domácí vyhazují a následně získávají puk na svou stranu. Už se ale nikam moc neženou.

57:45
    Velmez ihned využívá své výhody a usídluje se u brány domácích. Ovšem i po kombinacích se jim nedaří vystřelit.

57:37
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Vavřík – 2 min., sekání).

57:05
    Ďurkáč nahodil puk za bránu hostí, odtamtud si jej získal jeden z jeho spoluhráčů a pokusil se jej zasunout za Šťourače, ovšem neúspěšně.

56:20
    Hosté na chvíli zahlali soupeře zpět, všudypřítomný Apolenář ale hru přesunul opět dopředu. Nahození ale končí icingem.

55:54
    Valaši jsou opět v útočné třetině. U modré získal puk Kozubík a vystřelil. Šťourač jej nakonec kryje v náručí.

55:28
    Broža se po dlouhé době z velkomeziříčských dostal ke střele, ovšem jeho pokus byl v ofsajdové pozici, hra je tak přerušena.

54:24
    Gabrhelík uklidnil hru za vlastní branou, po chvíli ale opět poslal své spoluhráče do útoku.

53:38
    Slabý od modré zkusil vystřelit, jeho pokus ale zblokoval Andris a opět posunul kotouč do útočné třetiny. Chvílemi to na hřišti vypadá, jakoby domácí hráli přesilovou hru, svého soupeře prakticky nepouští ke kotouči.

52:58
    Velmez v plném počtu.

51:59
    Bobři využívají svého přečíslení a tlačí Velmez u vlastní brány.

50:56
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (M. Burian – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Barák – 2 min. hákování).

49:59
    Bobři opět tlačí na svého soupeře. Tři na dva se posunuli ,hráči Bobrů, Holiš po nahrávce zpět střílí od modré, ovšem trefuje prvního hráče soupeře.

46:27
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    A Bobři střílí svůj stý gól v letošní sezóně, málo kdo by možná věřil, že to bude dnes, ovšem je tomu tak! Tu čest má DAVID KOZUBÍK, který po nahrávce Vavříka zvyšuje na 9:4. Asistence: Michael Vavřík, Daniel Stodůlka.

46:00
    Střídání v týmu HHK Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Juda, přichází Šťourač.

Jan Kozák

Branky a nahrávky: 8. Goiš (Báchor, Gabrhelík), 13. Pořický (Finsterle, Křivohlávek), 18. Křivohlávek (Ďurkáč, Finsterle), 40. Pořický (Andris, Křivohlávek), 45. Vávra (Goiš, Gabrhelík), 45. Andris (Finsterle, Křivohlávek), 46. Vávra (Goiš, Báchor), 46. Andris (Křivohlávek, Ďurkáč), 47. Kozubík (Vavřík, D. Stodůlka) – 22. Mastěra (Rozmarín, V. Burian), 23. T. Střecha (Slabý, Juda), 26. Broža (Barák, M. Burian), 40. Juráň (Slabý, Střecha)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Tkadlec (Majer) – Báchor (A), Gabrhelík, Pořický (C), Ďurkáč, Holiš, Mošnička, Kamas – Goiš, Vávra (A), Apolenář – Andris, Křivohlávek, Finsterle – D. Stodůlka, Vavřík, Kozubík.
    Trenér: Lukáš Plšek

HHK Velké Meziříčí: Juda (46. Šťourač) – Vondráček, Báňa, P. Vlašín, Janoušek, V. Burian, Slabý, Kochánek – Juráň, M. Vlašín, M. Burian, Paták, Střecha, Broža, Barák, Mastěra, Rozmarín.
    Trenér: Karel Vejmelka

Rozhodčí: Blaha – Mikšík, Blažek