Technika Brno – Chrudim 10:4 (kon.) | HK MD Šumperk – Písek 3:4 (po pr.) | Poruba 2011 – Kralupy n. Vltavou 1:0 (kon.)
Warriors Brno – Ústí n/L 4:5 (po pr.) | Přerov – Kobra 5:1 (kon.)
konec
HC ZUBR Přerov
5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
HC Kobra Praha
Neděle 21.11.2021, 16:00 • MEO Aréna, Přerov • Liga juniorů • 19. kolo
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne. (18:04:15)
   
  Zápas je u konce. Přerov porazil Kobru Praha 5:1 a tabulku východní skupiny Ligy juniorů nyní vede o tři body před druhým Šumperkem. Zubři se ve třetí třetině domácího duelu proti soupeři z hlavního města dostali do vedení o pět branek, když se trefil Jan Fencl. Čistý štít ovšem Hanáci nakonec neudrželi, o čestný zásah hostů se totiž postaral Albert Bareš. Nic to však nezměnilo na tom, že Kobra potřetí za sebou prohrála.
   
  Konec zápasu.
   
  59:34
  Až na úroveň kruhů pronikl z pozice obránce Nesvadba. Následně jej čistým zákrokem zadržel Svach. Hanáci ovšem pokračovali v útočném snažení a po dalším zákroku Peyerla si vybojovali buly v útočném pásmu.
   
  59:05
  Zubři si najeli do útočné třetiny, Hanákova rána příklepem od modré čáry ale nebyla přesná.
   
  58:41
  Bareš mohl osamocený ujíždět na Žurka, kotouč však ve středním pásmu dostal na patu brusle.
   
  58:20
  Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  58:15
  Hanákova táhlá střela od modré čáry trefila brankáře Kobry do masky. Hra je přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Přerova.
   
  57:38
  Švejda se pohyboval za brankou. Poté si vyjel k modré čáře a vyměnil si puk s Koblížkem. Jeho následnou střelu tahem Peyerl vytěsnil betony před sebe.
   
  57:05
  Zubři nyní drží útočné pásmo a hostující obrana se má co ohánět.
   
  55:51
  Kobra právě vstřelila branku!
  Hosté pět sekund po skončení přesilovky ruší čisté konto Žurka. První střelu ALBERTA BAREŠE sice brankář Zubrů ještě dokázat vyrazit před sebe, pohotová dorážka útočníka Pražanů už ovšem prošla za brankovou čáru. Asistence: Jan Skorčík.
   
  55:40
  Pokus Skorčíka od modré čáry vyrazil betonem Žurek.
   
  55:27
  Už to vypadalo, že Cichoň bude moct zakončit z prostoru mezi kruhy. Domácí hráči k němu ale nakonec dokázali přistoupit včas a jeho střele tak zabránili.
   
  54:47
  Hosté se nemohou usadit v útočném pásmu, Zubři poněkolikáté vyhodili.
   
  54:07
  Hradil chtěl uniknout po levé straně kluziště, ale poslední hráč v poli v dresu Kobry jej svým tělem zastavil.
   
  53:46
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Holík – 2 min., hákování).
   
  53:17
  Dvě velké příležitosti Kolaříka. Domácího útočníka nejprve zblízka betony vychytal Peyerl, z dorážky pak Kolařík trefil levou tyč.
   
  52:11
  Čarový rozhodčí nyní inkasoval již asi třetí úder pukem v zápase. U levého mantinelu šel do pokleku, ovšem to jej zcela neochránilo. Naštěstí vyvázl bez výrazné újmy a hra mohla pokračovat. Prísažného přízemní střelu zastavil u levé tyče lapačkou Peyerl.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Petr Komárek

  Branky a nahrávky: 9. Brázda (Prísažný, Koblížek), 21. Hlávka (Hradil, Kleniar), 26. Hradil (Hlávka, Fencl), 35. Kolařík (Kleniar, Holík), 43. Fencl (Hlávka, Billa) – 56. Bareš (Skorčík)


  HC ZUBR Přerov: Žurek (Hendrych) – Koblížek, Hanák (C), Nesvadba, Holík, Kaprál, Billa – Šilhavý, Kleniar, Buršík, Hlávka, Prísažný, Fencl (A), Brázda, Švejda, Hradil, Mašek, Kolařík (A)
  HC Kobra Praha: Peyerl (Iliev) – Cichoň, Svach, Bečvařík, Skorčík (A) – Svoboda, Čermák, Štípek, Lederer, Borodenko, Bareš, Ribarovski (C), Černý, Novák, Rejna

  Rozhodčí: Grygera – Wesley, Poláček

  Diváci: 164