Chomutov – Hvězda Praha 2:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Samson České Budějovice 5:0 (kont.)
konec
Piráti Chomutov
2:5 (0:2, 0:3, 2:0)
HC Hvězda Praha
Neděle 10.04.2022, 16:00 • ROCKNET ARÉNA, Chomutov • Kvalifikace o 2. ligu • 6. kolo
Partner:
   
  Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (18:10:01)
   
  Je dobojováno, je konec sezóny. A sice veleúspěšné sezóny pro Piráty. Sice v dnešním duelu vůbec poprvé v sezóně prohráli, to je ale tolik mrzet nemusí. Po pádu z Chance ligy začínali od nuly v krajském přeboru a po roce hned vybojovali postup do druhé hokejové ligy, kde budou svádět severočeská derby s Mostem, Ústím nad Labem a Děčínem a zavítají pochopitelně i do jiných koutů České republiky.
   
  Konec zápasu.
   
  59:25
  Zápas se už jen dohrává, hosté mají dostatečný náskok a budou prvním a jediným týmem v sezóně, kdo Piráty dokáže porazit.
   
  58:55
  Daniel Šilar tečoval pokus Rindoše, ale puk se mezi tři tyče nedostal.
   
  58:24
  Vojtěch Cestr získal puk u brankoviště, následně pak se domácí dostali do přečíslení na druhé straně, ale zastavil je soupeř.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:40
  Hosté vytáhli puk do neutrální zóny a ještě se zkoušejí dostat do akce před Tučka.
   
  56:43
  Piráti vrhají poslední síly do útoku, rádi by ještě více zbytek zápasu zdramatizovali. Zblízka střílel Patrik Huňady, ale nebyl úspěšný.
   
  Dnešní utkání sleduje 1687 diváků.
   
  54:43
  Střelou z úhlu protáhl Vokatého jeden z Pirátů a hostující brankář pak puk udržel pod sebou. Hra je zastavena a následuje komerční přestávka.
   
  53:52
  Hosté jsou v plném počtu.
   
  53:43
  A znovu před Vokatým dotíral Petr Freiberg, ale znovu jeho teč nebyla úspěšná. Hned na to opět hosté puk vyhazují až před domácí branku.
   
  52:56
  U brankoviště nadvakrát dostával kotouč za Vokatého Petr Freiberg, ale hostující gólman si vždy poradil a poté se hosté osvobozují.
   
  52:20
  V oslabení střílel švihem na Tučka Tomáš Chvála, ale domácí brankář ukryl puk na své hrudi a nechal hru přerušit. Buly po jeho levé ruce.
   
  51:52
  Vyloučení v týmu HC Hvězda Praha (2 min. pro hráčskou lavici – nesportovní chování). Trest odpyká Marek Herna.
   
  51:31
  Tomáš Grim poslal křižnou přihrávku na levý kruh pro Hradila, ale druhý jmenovaný pouze promáchl.
   
  51:06
  Oba celky jsou v plném počtu.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 47. Řezníček (Kostourek), 47. Chlouba (Mála) – 9. Nacházel (Šonský), 19. Klečka (Chvála, Hradil), 28. Šonský, 29. Nacházel (Klepáček), 38. Slavík (Grim)


  Piráti Chomutov: Hanuljak (Tuček) – Petrásek, Hartman (A), Novák, Charousek, Ferbas, Žižka, Cestr, Bártek – Freiberg (A), Řezníček, Milan Kostourek (C) – Mála, Kůs, Chlouba – Chrpa, Mežnar, Huňady – Rindoš, Šilar, Jaroš
  Trenér: Petr Martínek

  HC Hvězda Praha: Vokatý (Maličkay) – Chvála, Herna, Grim, Láska (A), Chládek, Šonský – Nacházel, Klepáček, Hlaváč – Procházka, Hradil, Slavata – Velas, Slavík, Klečka (C) – Nedvěd (A)
  Trenér: Jiří Katz

  Rozhodčí: Michal Kostourek – Tichý, Pěkný

  Diváci: 1687