Č. Budějovice – Slovácko 0:0 (16:00) | Jablonec – Slavia 0:0 (16:00) | Pardubice – Liberec 0:0 (16:00)
Sparta – Olomouc 0:0 (19:00)
před zápasem
FK Pardubice
0:0 (-:-)
FC Slovan Liberec
Neděle 14.08.2022, 16:00 • Ďolíček, Praha - Vršovice • FORTUNA:LIGA • 3. kolo
Vsaďte si
Videopřenos
   
  Liberec vloni neměl ideální výsledky, letos ale do ligy vstoupil suprově. Po dvou kolech se šesti body vedl ligu, když vyhrál na půdě Sparty a ve druhém kole smetl Teplice poměrem 5:1. Tento zápas bude pikantní hlavně pro Lukáše Červa, který ještě vloni hrál v Pardubicích, v létě ale přestoupil pod Ještěd. Mezi další posily patří například Matyáš Kozak ze Sparty či Maxym Talovjerov ze Slavie. (23:17:07)
   
  Pardubice nevystoupily do své třetí ligové sezóny ideálně z pohledu výsledků, po dvou kolech jsou totiž poslední tým, který ještě nebodoval. Výkony ovšem nepředvádí Východočeši špatné, ovšem jak doma s Budějovicemi tak na půdě Plzně bodovat nedokázali. Do kádru Pardubáků v létě přibylo hned několik posil, v čele navrátilcem Michalem Hlavatým či jeho kolegou z Plzně Dominikem Janoškem. Mimo jiné přišli také Brazilci Leandro Lima a Bernardo Rosa.
   
  Vítejte u on-line přenosu ze zapasu 3. kola FORTUNA:LIGY, ve kterém se utkají týmy FK Pardubice a FC Slovan Liberec. Úvodní výkop v pražském Ďolîčku je naplánován na 16:00.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.
   
   

  David Klier

  Branky:


  FK Pardubice:
  FC Slovan Liberec: