Olomouc B – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Sparta B – Karviná 2:2 (kon.) | Táborsko – Prostějov 2:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:1 (0:0)
1. SK Prostějov
Neděle 16.04.2023, 16:30 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 22. kolo

90+5
    Konec zápasu. Diváci se po bezbrankové první půli gólů ve druhém poločase už dočkali. Nejprve se v 69. minutě prosadil přesnou utaženou střelou k tyči prostějovský Koudelka, šest minut po něm srovnal na 1:1 Alioune Sylla. Rozuzlení přišlo jen několik minut před koncem, kdy rozhodl o všech bodech pro Táborsko Bojan Dordič. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (18:25:38)

90+5
    Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Šimon Gábriš).

90+3
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází Alexandr Sojka.

90+2
    Na pokyn asistenta přichází žlutá karta pro domácího trenéra Romana Nádvorníka.

90+1
    Akce domácích po pravé straně vyústila v centr, který vypadl Vejmolovi z rukou. Hosté však včas balon odkopli mimo nebezpečí.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty.

89
    Hosté se zatím k závěrečnému tlaku nedostali.

87
    Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Ondřej Chvěja).

85
    ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Adam Alexandr.

84
    Dnešní utkání sleduje 711 diváků.

83
    Táborsko právě vstřelilo branku! Domácí otáčejí vývoj zápasu! Fanoušci právě povzbuzovali a BOJAN DORDIČ se stal hrdinou Táborska. Hosté ho při zakončení z vápna vůbec nebránili a Dordič s radostí zavěsil. Táborsko vede nad Prostějovem 2:1.

81
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází Michal Stříž, přichází Martin Rolinek.

77
    ze hřiště odchází Jan Schaffartzik, přichází Dano Gouamene,
    ze hřiště odchází David Moučka, přichází Samuel Kulig.

75
    Táborsko právě vstřelilo branku! Akce po pravé straně slaví úspěch. Po narážečce se dostali domácí do vápna a přišel přízemní centr doleva, kde se prosadil doklepnutím do brány nepokrytý ALIOUNE SYLLA. Táborsko srovnává na 1:1.

73
    Táborsko je na míči, Prostějov ale vážnější problémy nemá.

71
    Domácí kontrují akcí po pravé straně, Varačkova slabá střela ale neměla šanci na úspěch.

69
    Prostějov právě vstřelil branku! Hosté se dostali ve druhé půli po delší době do šance a JAN KOUDELKA předvedl hodně povedenou utaženou střelu k tyči, na kterou Pastornický nedosáhl. Prostějov vede v Táboře 1:0.

68
    ze hřiště odchází Adam Kronus, přichází Alioune Sylla.

63
    Michal Stříž se zjevil za obranou Táborska, dostal vzduchem míč do běhu a mohl jít na gólmana sám. Balon ale dobře nezpracoval, tudíž z akce ani nezakončil. Smůla pro hosty, štěstí pro domácí.