Táborsko – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Karviná – Prostějov 5:0 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:1 (0:1)
FK Dukla Praha
Neděle 07.05.2023, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 26. kolo

90+6
    Konec zápasu. Táborsko se ve druhé půli dočkalo po Šašinkově zakončení vyrovnání na 1:1, pak si ale situaci v 73. minutě zkomplikovalo. Kopřiva dostal druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Domácí nicméně už neinkasovali a v nastavení dokonce vstřelilo Táborsko vítěznou branku na 2:1! To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (18:55:05)

90+5
    Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Martin Pastornický).

90+4
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Jiří Kateřiňák, přichází Jiří Mezera.

90+2
    Táborsko právě vstřelilo branku! Cesta středem se otevřela Táborsku v nastavení a ADAM KRONUS poslal balon po zemi k tyči. Oslabené Táborsko jde do vedení 2:1!

90+2
    Dlouhý míč skončil jen u Pastornického.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty.

90
    Na míči je oslabené Táborsko a rozehraje standardku směrem k brance Dukly.

88
    Střídání v týmu FK Dukla Praha:
    ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Jakub Hodek,
    ze hřiště odchází Filip Havelka, přichází Lukáš Buchvaldek.

86
    Trenéři Rada s Nádvorníkem si vyměnili názory ohledně faulu před šestnáctkou Táborska, poté se oba žlutí hříšníci na polovině cesty mezi střídačkami s úsměvem objali.

83
    Dukla zahodila pořádnou gólovku! Nejprve hosté trefili ve vápně jednoho z obránců, pak vytáhl Pastornický dělovku Moulise na roh.

82
    ze hřiště odchází Jakub Šašinka, přichází Alexandr Sojka.

82
    Táborsko pošle zanedlouho do hry Sojku.

81
    Žlutou kartu si vysloužil od sudího Křepského i domácí trenér Roman Nádvorník.

77
    ze hřiště odchází Štěpán Šebrle, přichází Jiří Hrubeš.

73
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým FC SILON Táborsko (Jakub Kopřiva). Táborský fotbalista fauloval dvakrát během devíti minut a po druhé žluté kartě opouští scénu. Duklu čeká přibližně 20 minut přesilovka.

72
    Moulis zfauloval Kateřiňáka, který už balon odehrál, což vyvolalo na obou stranách zvýšené emoce. Karta však nepřišla.

71
    Dlouhý míč musel Pastornický sebrat před Moulisem.

69
    Hraje se především okolo středu hřiště.

66
    Žlutou kartu vidí trenér Dukly Petr Rada. "Co jsem řekl?," žádá Rada na rozhodčím vysvětlení.