Zlín – Kolín 1:4 (kon.) | Jihlava – Poruba 2011 2:3 (1:2 po s.n.) | Vsetín – Šumperk 6:2 (kon.)
Litoměřice – Přerov 3:4 (kon.) | Třebíč – Slavia 5:1 (kon.) | Sokolov – Pardubice B 2:5 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 3:2 (kon.)
Berani Zlín
1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
SC Marimex Kolín
Středa 14.09.2022, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Chance liga • 1. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a těším se na vás u některého z našich dalších hokejových přenosů. Příjemný zbytek večera! (19:53:29)

Kolín slaví bravurní vstup do nové sezony po výhře nad věhlasným soupeřem. Od doby, co ke konci první třetiny otevřel skóre Kryštof Lang, byla hra vyrovnaná a v mnoha pasážích měl převahu Kolín, který soupeři nastřílel za šedesát minut hned čtyři branky. Zlínu se oproti tomu utkání absolutně nevyvedlo. Dvakrát chyboval brankář Kašík, který byl před třetí třetinou vyměněn za Daniela Hufa, navíc si dal obránce Suhrada vlastní gól. Do dalšího utkání mají Berani hodně věcí k nápravě.
    Střely v zápase 30:18.

59:40
    Zimním stadionem Luďka Čajky se ozývá silný pískot. Nespokojenost s výkonem i výsledkem je evidentní a pochopitelná.

59:15
    Zápas už se opravdu jen dohrává.

58:25
    Rostislav Vlach bude mít do soboty hodně nad čím přemýšlet. Jeho svěřenci nevstoupili do Chance ligy ani trochu dobře a mají hodně co napravovat.

58:05
    Teč Langa do Hufova betonu.

57:30
    Teď už není pochyb o tom, kdo bude mít z tohohle duelu tři body. Hráči z Baťova města již působí vcelku rezignovaně.

56:52
    Niko vyslal dělovku od modré, ta však byla tečována mimo zlínskou svatyni.

56:37
    Náhradní domácí gólman vyrazil střelu vysoko do sítě za sebou.

56:10
    Teď už je Kolín opravdu v klidu a na pohodu si kombinuje před Danielem Hufem.

55:46
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín:
    Pavel Kubiš – 2 min., sekání.

55:46
    Šarvátka po dalším nepochopitelném přestupku domácích. Kubiš sekl do Soukupa a dočká se dvouminutového trestu.

55:10
    Posledních pět minut třetí třetiny a s velkou pravděpodobností také celého zápasu. Zlín teď je sice v držení a kombinuje, ale nedaří se mu nic vytvořit.

54:40
    Köhler už neměl sílu přesprintovat soupeře, aby se nepískal icing.

54:27
    Hra výrazně ubrala na tempu.

53:42
    Kolín se chvilku snažil něco vymyslet vepředu, Zlín mu ale puk sebral a ujížděl do brejku, jenž byl neúspěšný.

52:56
    Rychlá kombinace Beranů a střela Illéše, jenž při ní zlomil svou hůl.

David Jabůrek

Branky a nahrávky: 35. Honejsek (Kubiš, Gazda) – 18. Lang (Rymsha, Morong), 21. Koukal (Čáp), 30. Pajer (Niko, Dlouhý), 37. Veselý (Čáp, Z. Král)

Berani Zlín: Kašík (41. Huf) – Suhrada, Gazda, Zbořil, Bukač, Bartko, M. Novotný, Husa – Pospíšil, Kindl, Köhler (A) – Illéš, Claireaux, Ondráček (A) – Mrázek, Honejsek, Kubiš (C) – Gago, Hejcman, P. Sedláček.
    Trenér: Rostislav Vlach

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Gaspar, Čáp, Niko, Naar, Kukla, Piegl (A), Rymsha – Veselý, Koukal (C), Z. Král (A) – Dlouhý, Nedvídek, Pajer – Síla, Moravec, Ouřada – Šedivý, Morong, Lang.
    Trenér: Jan Šťastný

Rozhodčí: Koziol, Šudoma – Bezděk, Veselý