Vsetín – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 3:6 (kon.) | Třebíč – Šumperk 3:1 (kon.)
Sokolov – Zlín 2:1 (kon.) | Prostějov – Jihlava 2:4 (kon.) | Přerov – Kolín 4:2 (kon.)
Slavia – Pardubice B 4:0 (kon.)
HC Baník Sokolov
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Berani Zlín
Pondělí 26.09.2022, 18:00 • Zimní stadion, Sokolov • Chance liga • 5. kolo

To je z mé strany už vše. Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:26:04)

Střely na branku: 28 – 20

Je dobojováno. Vyrovnaný stav vydržel až do dvaapadesáté minuty, v ní strhli vedení na svou stranu v přesilové hře domácí hráči a těsný náskok si nakonec pohlídali až do konce. Baník tak nad Zlínem získal tři body do tabulky, Zlínští se na dalekou cestu zpět domů vydají s prázdnou.

59:56
    Ještě akce domácích, kteří se už ale nedostali do zakončení před Hufem, mrzet je to ale nemusí, protože už vědí, že jim tři body nikdo nevezme.

59:47
    A nyní už i v plném počtu.

59:40
    Zlín je ve čtyřech.

59:17
    Hned na to se Zlín osvobozuje a posílá puk až před branku Martina Michajlova.

59:05
    Huf má puk u sebe a hra je opět přerušena, buly po jeho levé ruce.

58:45
    Sokolovští se uhnízdili v teritoriu hostů a na Hufa mířily další dva pokusy. Oba ale pokryl, nicméně čelí dalším atakům soupeře, po kterých pak raději zastavuje hru.

58:13
    Hosté se dostali na kotouč a hned ho vyhodili až před domácí branku. Osvobozují se a šetří cenný čas. Domácí pak od svého brankáře zakládají další přesilovkovou akci.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:47
    Domácí mají dvojnásobnou přesilovku a to může být voda na jejich mlýn. Vhazuje se před Hufem.