Litoměřice – Sokolov 3:5 (kon.) | Třebíč – Vsetín 4:2 (kon.) | Přerov – Jihlava 2:3 (po pr.)
Slavia – Prostějov 2:4 (kon.) | Kolín – Šumperk 3:5 (kon.) | Pardubice B – Zlín 2:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:5 (1:1, 1:0, 1:4)
HC Baník Sokolov
Středa 12.10.2022, 17:30Chance liga • 11. kolo

Sokolov díky povedené třetí třetině vyhrává tento zápas 5:3 a získává body do tabulky. Po dvou třetinách vedly Litoměřice, ale třetí část jim vůbec nevyšla, prohrály ji 1:4. (19:48:55)

59:37
    Tomáš Guman od modré čáry vyslal tvrdou ránu, následoval závar před brankou Sokolova.

59:25
    Filip Kuťák z ostré pozice trefil jen brankáře soupeře.

59:00
    Zakázané uvolnění Litoměřic, domácí brankář se tak musí vrátit do své branky.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:41
    Domácí hrají bez brankáře, zkouší něco vymyslet v útočném pásmu.

58:25
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Sokolova.
    57:39 Petr GAJDA - 3:5

57:39
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Domácí celek proměnil přesilovku a snižuje na rozdíl dvou gólů. S první střelou si brankář dorazil, puk se odrazil do míst, kde byl PETR GAJDA. Ten z hranice brankoviště zakončoval poměrně snadno. Asistence: Michal Vitouch a Štěpán Němec.
    57:18 Ondřej JURČÍK - 2:5

57:18
    Baník právě vstřelil branku!
    Domácí Válek přišel v útočném pásmu o kotouč, a tak se hra rychle dostala do středního pásma, ze kterého trefil prázdnou branku ONDŘEJ JURČÍK. Gól v oslabení.

57:00
    Tomáš Guman od modré čáry vyslal nebezpečný pokus, jeho rána končí těsně vedle branky.

56:24
    Lukáš Válek rozehrává se svými spoluhráči od vlastní branky. Následně Gumanův pokus nebyl přesný, Oldřich Cichoň dobře zasáhl.

56:07
    Domácí budou hrát v šesti proti čtyřem.

56:07
    Oddechový čas pro tým HC Stadion Litoměřice.

56:07
    Jan Holý od modré čáry vyslal tvrdou ránu, jeho projektil byl zblokovaný do ochranné sítě.

55:53
    Lukáš Válek pálil, trefil jen brankáře. Následně Litoměřice získaly útočné pásmo.

55:48
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov:
    Adam Rulík – 2 min., podrážení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Marcel (Kracík), 26. Kuťák (Výtisk, Holý), 58. Gajda (M. Vitouch, Š. Němec) – 19. Hauser (Kverka, Vracovský), 44. Pohl (Vracovský, Kverka), 45. Jurčík (Kverka, Hauser), 48. Kverka (Hauser), 58. Jurčík

HC Stadion Litoměřice: T. Král (Sklíba) – Mikyska, Veber, Výtisk, Holý, Marcel, Hampl, Š. Němec – Válek, Jícha, Guman – Procházka, Kracík, Slavíček – Zabloudil, Kuťák, P. Svoboda – Gajda, M. Vitouch, Chlubna.
    Trenér: Miroslav Přerost

HC Baník Sokolov: Cichoň (Michajlov) – Jan Novák, Klejna, Baláž, Pohl, Weinhold, Krejčí, Tomek, Rulík – Vracovský, Kverka, Hauser – Ton, Zadražil, Osmík – Švec, Jurčík, Tomi – Vrhel, L. Stehlík.
    Trenér: Martin Štrba

Rozhodčí: Kostourek, Micka – Beneš, Kotlík