Vsetín – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 2:1 (po pr.) | Třebíč – Šumperk 5:2 (kon.)
Sokolov – Zlín 4:3 (1:0 po s.n.) | Prostějov – Jihlava 3:2 (kon.) | Přerov – Kolín 5:1 (kon.)
Slavia – Pardubice B 5:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 21.12.2022, 17:30 • Litoměřice, Kalich Arena • Chance liga • 31. kolo

Stadion i další domácí utkání dovedl do nastavení, ve kterém rozhodl Josef Slavíček. Celý zápas byl ale velmi vyrovnaný, ani jeden z týmů neměl výrazně navrch. To je ode mě pro dnešek vše a u dalšího online přenosu na počtenou!

Litoměřice právě vstřelily branku!
    Tak to byla paráda! JOSEF SLAVÍČEK z levého kruhu vyslal dělovku přesně pod víko Bláhovy klece a Stadion tak vítězí v prodloužení!
    Asistence: Jan Holý.

60:46
    Na vhazování byli úspěšnější hosté a ihned se osvobozují.

60:44
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011:
    Tomáš Šoustal – 2 min., sekání.

60:15
    Na puku se dlouho držel Holý, nakonec přihrál Kracíkovi, který v útoku kombinuje s Válkem.

60:01

Zápas se v základní hrací době nerozhodl. Bude pokračovat pětiminutovým prodloužením.

60:00

58:32
    Koláček sice vybojoval za Bláhovou klecí puk, ale Procházka už přihrávku na modré nezachytil. Hra se tak stěhuje do středního pásma.

58:16
    Zakázané uvolnění Poruby.

58:07
    Sedlák zkusil střelu od levého mantinelu. Domácí klec ale hodně minul.

58:00
    Jebavý bekhendem vyhodil puk na zakázané uvolnění.

57:39
    Domácí kapitán zavezl kotouč do útočného pásma a nahodil ho k zadnímu mantinelu. Puk se odrazil k Bláhovi, který přerušil hru.

Dnešní utkání sleduje 880 diváků.

57:09
    Oba týmy hrají v plném počtu.

56:49
    Patrik Urbanec vypálil po vhazování z levého kruhu, litoměřický gólman ale ukryl puk v náruči.

56:44
    Tomáš Šoustal pálil z blízkosti z levé strany, ale trefil pouze tyčku Běhulovy svatyně. Domácí gólman po následném závaru skončil bez masky a hra byla přerušena.

Kateřina Kubatková

Branky a nahrávky: 18. Válek (P. Svoboda, Koláček), 62. Slavíček (Holý) – 13. Střondala (Hrníčko)

HC Stadion Litoměřice: Běhula (Suk) – Jebavý (A), Černohorský, Výtisk (C), Veber, Holý (A), J. Šedivý, Šindelek – Válek, Kracík, P. Svoboda – Procházka, Kuťák, Slavíček – Ton, M. Vitouch, Koláček – Jiruš, Pártl, Cikhart.
    Trenér: Miroslav Přerost

HC RT TORAX Poruba 2011: O. Bláha (Dolejš) – Urbanec (C), Voráček, A. Sedlák, Krenželok, Mlčák, Lemcke, Hlaváč – Brodek, Šoustal, Berisha – Gřeš, Vachovec (A), Häring – Š. Pavlík, Pšurný (A), Karafiát – Hrníčko, Střondala, Christov.
    Trenér: Jiří Režnar

Rozhodčí: Zavřel, Petružálek – Beneš, Kotlík