Kometa Brno – Sparta 5:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 0:0 (17:00) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 0:0 (17:00)
K. Vary – Třinec 0:0 (17:30) | HC Litvínov – Vítkovice 0:0 (17:30) | Jihlava – Plzeň 0:0 (18:00)
před zápasem
HC Dukla Jihlava
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Škoda Plzeň
Pátek 07.10.2022, 18:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • DHL extraliga juniorů • 11. kolo
Partner:
   
  V loňském dvojzápasu základní části brala Plzeň šest bodů, když v Jihlavě skolila svého soka výsledkem 4:2 a v domácím prostředí dokázala otočit nepříznivý vývoj zápasu z 1:4 a 4:5 na 9:5. (16:36:12)
   
  HC Škoda Plzeň:
  Indiáni mají na co navazovat, vždyť předešlý ročník celé juniorské extraligy vyhráli. Jejich tým se samozřejmě jako každý rok hodně obměnil, což možná způsobilo pomalejší rozjezd do soutěže. V úvodních třech kolech totiž Plzeň nezískala ani bod a chytla se až dvojzápasem proti Mountfieldu HK a Pardubicím, ze kterého brala pět bodů a následně vyhrála ve Zlíně. V posledních dvou utkáních získali Plzeňští čtyři body a jdou do dvojzápasu s lepší formou.

  Nejproduktivnější hráč a nejlepší střelec: Matěj Soukup, 12 bodů (7+5)
   
  HC Dukla Jihlava:
  Domácí zažívají sezonu jako na houpačce. Vstoupili do ní šesti zápasy, ve kterých vždy jednou prohráli a jednou zvítězili. V sedmém kole zapsali drtivé vítězství 6:1 na ledě Komety, ale poslední dvojzápas se jim zhola nevydařil. V Litvínově a Karlových Varech totiž prohráli shodně 1:5.

  Nejproduktivnější hráč: Jonáš Jungwirth, 8 bodů (4+4)
  Nejlepší střelec: Lukáš Číihal (obránce), 5 gólů
   
  Dobrý den, ještě jednou vítejte u zápasu 11. kola juniorské extraligy mezi týmy HC Dukla Jihlava a HC Škoda Plzeň. Na zimním stadionu v Moravských Budějovicích se proti sobě utká osmý tým tabulky, tedy "domácí" Dukla, jenž má na kontě 13 bodů, tedy o bod méně než její dnešní soupeř, který je desátý. Úvodní buly bude vhozeno od 18 hodin.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
   
   
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Tomáš Lysý


  Hledáme zpravodaje pro A-tým i mládež HC Dukla Jihlava. Více informací zde.

  Branky a nahrávky:


  HC Dukla Jihlava:
  HC Škoda Plzeň: