J. Korea – Tábor 2:6 (kon.) | Sokolov – K. Vary 1:0 (3:1 po s.n.)
po s.n. (3:1)
HC Baník Sokolov
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - -:-)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 02.08.2022, 18:00Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Pro dnešek je to ode mě vše a přeji příjemný zbytek večera. (21:01:30)
     
    O vítězí v dnešním zápase rozhodli až samostatné nájezdy.
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Baník Sokolov.
    Autorem vítězné branky je JAN POHL.
     
    5. série
    3:1
    David BERNAD proměňuje.
     
    5. série
    3:0
    Tomáš TOMEK proměňuje.
     
    4. série
    2:0
    David KOFROŇ neproměňuje.
     
    4. série
    2:0
    Matěj ZADRAŽIL neproměňuje.
     
    3. série
    2:0
    Robin SAPOUŠEK neproměňuje.
     
    3. série
    2:0
    Jan POHL proměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Jozef BALÁŽ neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Vojtěch TOMI proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Vít JISKRA neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Petr TON neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Ani poslední třetina nerozhodla o výsledku utkání. O výsledku rozhodnou nájezdy.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    59:39
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
    Ondřej Beránek – 2 min., podrážení.

    Leona Tomcová

    Branky a nahrávky: rozh. náj. Pohl

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Petr Ton (SOK)
    0:0   Vít Jiskra (KVA)
    2. série:
    1:0   Vojtěch Tomi (SOK)
    1:0   Jozef Baláž (KVA)
    3. série:
    2:0   Jan Pohl (SOK)
    2:0   Robin Sapoušek (KVA)
    4. série:
    2:0   Matěj Zadražil (SOK)
    2:0   David Kofroň (KVA)
    5. série:
    3:0   Tomáš Tomek (SOK)
    3:1   David Bernad (KVA)


    HC Baník Sokolov: Michajlov (Horák) – Pohl, Klejna, Weinhold, Rulík, Novák, Tomek, Vodička – Osmík (A), Kverka, Vracovský, Jurčík, Zadražil, Tomi (C), Ton, Vrhel, Švec, Stehlík, Rohan T., Jaroš
    HC Energie Karlovy Vary: Hamalčík (Habal) – Plutnar, Krajčík, Bernad (A), Dlapa (C), Havlín, Tůma, Bulka – Beránek, Hladonik, Kofroň (A), Redlich, Jiskra, Baláž, Kružík, Sapoušek, Šmajda, Rymon

    Rozhodčí: Kostourek, Zubzanda – Belko, Kotlík