Kladno – Liberec 4:5 (kon.) | Trenčín – Kolín 2:3 (0:3 po s.n.) | Zlín – Nové Zámky 4:3 (po pr.)
Pov. Bystrica – Topoľčany 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Hronov 7:2 (kon.) | Kobra – Letňany 1:2 (kon.)
Berani Zlín
4:3 (1:2, 0:1, 2:0 - 1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Středa 07.09.2022, 17:30Přípravné zápasy

To je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji Vám za pozornost, doufám, že jste si dnešní odpolední zápas užili a já se budu opět těšit u dalších hokejových přenosů ze Zlína. Tentokrát už v rámci Chance ligy!

Přeji příjemný zbytek večera. (20:08:00)

Velmi pěkné gesto teď předvedli zlínští fanoušci, kteří po závěrečné siréně vyvolávali jméno svého oblíbence, lotyšského obránce jenž loni hájil žlutomodré barvy Robertse Mamčicse! Ten od nové sezony hraje za Nové Zámky.

Podobných ovací se již tradičně dočkal Libor Kašík.

Úspěšná generálka:

Nevím kdo by si po dnešním, řekněme nepříliš živelném výkonu na žlutomodré vsadil po 40ti minutách...

Berani se však vzchopili a jak je v předchozích částech zápasu srážely vyloučení tak nyní jich dokázali využít ve svůj prospěch. Nejdříve se bombou z dálky prosadil při dvojnásobné početní převaze Petr Mrázek, aby v poslední minutě, rovněž v přesilovce, vyrovnal svým důrazem kapitán Pavel Kubiš!

2 třetiny byly pro domácí vztyčený varovný prst, nicméně je pozitivním jevem, že žlutomodří se dokázali v relativně krátkém čase vzchopit a zápas otočit.

Nové Zámky naopak odjedou s prázdnou a to i přes to, že (minimálně co se skóre týče) měly situaci většinu času pod kontrolou. I je však potopila zbytečná oslabení...

Berani se tak na ligu naladili vítězně, slovenského soka porazili 4:3 po prodloužení. Další mač borce z Baťova města čeká už v rámci nové sezony, na zimní stadion Luďka Čajky přijede za týden Kolín.

60:33
    Zlín právě vstřelil branku!
    Obrat dokonán! Tento výlet se Mikeu Lee krutě nevyplatil, jelikož po jeho ztrátě se domácí hnali do přečíslení 3 na 2. DANIEL GAZDA se jako obránce objevil vysunutý na hrotu útoku, Bedřich Köhler na něj prošťouchl kotouč a produktivní bek si Juraje Ovečku vychutnal krátkou kličkou do backhandu. Zápas končí 4:3pp. Asistence: Bedřich Köhler a Denis Kindl.

60:20
    Mike Lee na výletě za brankou, je však brzy odzbrojen.

60:01

Za Berany je na ledě Gazda, Kindl a Köhler.

Na druhé straně jsem zatím zahlédl Juraje Mikúše.

Třetí třetina byla řekl bych nejatraktivnější pasáží hry a jednoznačně nejpovedenější v podání domácích Beranů, kteří (sice trochu se štěstím a díky vyloučením soupeře) stáhli dvoubrankové manko.

Nyní nás čeká atraktivní prodloužení 3 na 3!

60:00

59:49
    Austin Farley to ještě zkoušel rychlým průnikem na pravém křídle, načež jej odzbrojil Suhrada. Do kotouče ještě plácl jeden z hostů, branku však netrefil.

59:38
    Buly se bude opakovat...

59:38
    Dvacet vteřin před koncem třetiny se vhazuje před Jurajem Ovečkou.

59:35
    Farley mířil svým pasem do mezikruží, kotouč však sbírají domácí.

59:21
    Icing Zlína.

59:11
    Vhazuje se ve středním pásmu, blíže Kašíkovi.

59:11
    Claireaux najížděl do středního pásma a čekal přihrávku, kotouč se však zasekl u mantinelu. Rozhodčí přerušují hru.

Kubišův gól platí, míříme do prodloužení!

Hosté se hodně rozčilují a vynutili si dokonce kontrolu videa! Branka ještě není oficiálně potvrzena!

Adam Čuba

Branky a nahrávky: 10. Honejsek (Gazda, Kindl), 46. Mrázek (Illéš, Bartko), 59. Kubiš (Bukač, Illéš), 61. Gazda (Köhler, Kindl) – 5. Juraj Mikúš (Lee, Chovan), 17. Števuliak (Tomáš Mikúš), 37. Juraj Mikúš (Farley, Jackson)

Berani Zlín: Kašík (Huf) – Suhrada, Gazda, Zbořil, Bukač, Husa, Bartko, Novotný – Köhler, Kindl, Luža – Ondráček, Claireaux, Illéš – Kubiš, Honejsek, Mrázek – Sedláček, Hejcman, Gago
    Trenér: Rostislav Vlach

HC MIKRON Nové Zámky: Ovečka (Kantor) – Kozák, Hatala, Lee, Chovan, Mamčics, Ligas, Laurenčík, Roman – T. Mikúš, J. Mikúš, Števuliak – Šišovský, Johnson, Mišiak – Farley, Dickman, Jackson – Babeliak, Ondrušek, Klempa – Hajnik
    Trenér: Gergely Majoross