Jablonec B – Chlumec n/C 1:0 (kon.) | Kolín – Žižkov 2:2 (kon.) | Přepeře – Teplice B 0:1 (kon.)
Živanice – Brozany 2:2 (kon.) | Ústí n. L. – Ml. Boleslav B 3:2 (kon.)
SK Sparta Kolín
2:2 (2:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 08.10.2022, 10:30 • Brankovická 1216, Kolín • Česká fotbalová liga (B) • 10. kolo

Žižkov nadále vede skupinu B ČFL o tři body před Kolínem. Dnes prospal první poločas, kdy domácí disponovali mnohem větším nasazením, následně byla podle všeho v kabině bouřka a hosté se zvedli, mohli zaútočit i na vítězství, velkou příležitost si vypracoval Kadlec, ale tu vyhlavičkoval obránce z čáry. Žižkov zmáčkl Kolín a ten už toho směrem dopředu tolik nepředvedl. Viktoria srovnala dvěma góly, na každý si Otáhal sáhl. Nakonec zápas nedochytal, odstoupil v 72. minutě a nahradil jej Bína. (12:40:05)

90+3

90+3
    Domácí vhodili zprava na Pavla Čapka, ten posunul na kolínskou útočnou polovinu.

90
    Vyskakující Tregler se nedostal k rohu, Petraň neuspěl jeden na jednoho na pravé straně.

89
    Domácí otravovali hosty při rozehrávce až svedl rozeběhnutý Sodoma souboj o odražený balón se Švengerem, bývalý gólman pražské Sparty byl u míče dřív.

88
    Po centru zprava chtěl zakončovat Kadlec na zadní tyč, ale ve vápně trefil spoluhráče Štrombacha.

86
    Sodoma byl podle rozhodčího bráněný čistě na levé straně, následně se pískl faul Kolína a protestující trenér Pavlík dostal kartu.

85
    Bína nakopl na půli, kde byli úspěšnější hosté.

83
    Pas Šnajdra z levé strany na Sodomu byl dlouhý, míč skončil za brankou.

82
    Sixta nahrával z jedničky na levou stranu Štrombachovi, ten byl v ofsajdu.

81
    Kadlecova střela z prvního doteku na levé straně minula tři tyče.

80
    Roh z pravé strany pro hosty.

79
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
    ze hřiště odchází Voltr, přichází Petráň.

78
    Voltr pohlídaný na levé straně, balón si vezme Bína.

76
    Kolín snad ještě nevystřelil na bránu ve druhém poločase.

76
    Rýsoval se brejk dva na jednoho, ale domácí se vrátili pod míč.

75
    Viktoria chce tři body, po špatném prvním poločase se zvedla a ve druhém poločase měla šance na to, aby otočila z 0:2 na 3:2.