Sparta – Rauma 3:2 (4:2 po s.n.) | HC Slovan – Davos 3:4 (0:2 po s.n.)
po s.n. (4:2)
HC Sparta Praha
3:2 (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)
Lukko Rauma
sk Pátek 19.08.2022, 15:00 • Zimný štadión Ondreja Nepelu • Danube Cup
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Sparta porazila Lukko 3:2 po samostatných nájazdoch. Autorom víťazného nájazdu je Ton. (17:29:52)
     
    Koniec zápasu.
     
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Sparta Praha.
    Autorom víťazného gólu je TON.
     
    5. série
    4:2
    Hakulinen nepremieňa.
     
    5. série
    4:2
    Sobotka premieňa.
     
    4. série
    3:2
    Somppi nepremieňa.
     
    4. série
    3:2
    Ton premieňa.
     
    3. série
    2:2
    Karjalainen premieňa.
     
    3. série
    2:1
    Řepík premieňa.
     
    2. série
    1:1
    Kestner premieňa.
     
    2. série
    1:0
    Buchtele premieňa.
     
    1. série
    0:0
    Repo nepremieňa.
     
    1. série
    0:0
    Forman nepremieňa.
     
    Samostatné nájazdy začínajú.
     
    Po krátkej úprave ľadu budú nasledovať samostatné nájazdy.
     
    65:00
    Predĺženie sa skončilo.
     
    64:33
    Karjalainenovo nahodenie Kovář zrazil do rohu.
     
    63:24
    Moravčíkov nenápadný pokus spoza hráča Zagidulin zrazil do strany k mantinelu.
     
    62:35
    Repo sa odpútal a dostal sa do dobrej pozície, Kovář ho vychytal!

    Daniela Mesíková

    Branky a nahrávky: 21. Sobotka (Moravčík, Řepík), 34. Jandus (Němeček, Forman), rozh. náj. Ton – 4. Kainulainen (Päivärinta), 12. Mattila (Repo)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Forman (SPA)
    0:0   Repo (RAU)
    2. série:
    1:0   Buchtele (SPA)
    1:1   Kestner (RAU)
    3. série:
    2:1   Řepík (SPA)
    2:2   Karjalainen (RAU)
    4. série:
    3:2   Ton (SPA)
    3:2   Somppi (RAU)
    5. série:
    4:2   Sobotka (SPA)
    4:2   Hakulinen (RAU)


    HC Sparta Praha: Kovář (Kořenář) – Krutil, Moravčík, Mikliš, Tomek, Jandus, Němeček, Polášek – Řepík, Horák, Sobotka – Forman, Konečný, Buchtele – Fábry, D. Vitouch, Ton – Vrhel, M. Vitouch, Stepanchuk
    Lukko Rauma: Zagidulin (Jukuri) – Grégoire, Piipponen, Reunanen, Pavelka, Laitinen, Abt, Ervasti, Grönlund – Saarela, Mattila, Repo – Kestner, Somppi, Hakulinen – Karjalainen, Ikonen, Nyman – Päivärinta, Kainulainen, Ylitalo

    Rozhodčí: Crman, Baluška – Kacej, Synek