Chomutov – Mostečtí Lvi 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Havířov 1:4 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 3:2 (kon.)
Znojmo – Žďár n/S 11:2 (kon.) | Vyškov – SHKM Hodonín 3:2 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.)
Vrchlabí – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Letňany – Tábor 2:3 (kon.) | Děčín – Hronov 9:4 (kon.)
Benátky n/J – Jablonec n/N 7:4 (kon.) | Písek – Klatovy 4:2 (kon.) | Cheb – Řisuty 7:3 (kon.)
Příbram – Kobra 2:3 (kon.)
Hokej Vyškov
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
SHKM Baník Hodonín
Středa 18.01.2023, 18:00 • Zimní stadion Vyškov • 2. liga skupina Východ • 30. kolo

To je ode mne dnes vše. Děkuji za pozornost a u dalších textových přenosů nejen z 2. ligy se budu těšit. Na počtenou! (20:29:10)

Velice vyrovnaný duel nakonec končí šťastně pro domácí, kteří měli v utkání lehce navrh. Jeden bod míří do Hodonína, jenž po celý zápas tvrdě bojoval a zaslouženě utkání vyrovnal. Velkou zásluhu na výsledku mají také oba gólmani, kteří čelili několika samostatným únikům, které dokázali úspěšně ubránit.

61:43 KOMÍNEK - 3:2

61:43
    Vyškov právě vstřelil branku!
    Vyškovským risk bez brankáře vyšel, a je tak rozhodnuto!! Matěj Sebera zajel za hodonínskou klec a zpoza ní našel na levé tyči připravenou hokejku TOMÁŠE KOMÍNKA, jenž kotouč doklepl za záda Dolíška. Asistence: Matěj Sebera a Vojtěch Dobiáš.

61:08
    Matěj Sebera krouží v levém rohu kluziště, žádný z vyškovských střelců se však k zakončení zatím neodvážil.

61:03
    Vyškov pro hru v prodloužení odvolává brankáře!

60:29
    Domácí se sami vyhnali z útočné třetiny, a tak musí znovu zakládat útočnou akci.

60:03
    Na vhazování byl úspěšnější Vyškov, který začne rozehrávat z vlastního pásma.

60:01

Hráči jsou připraveni u středového kruhu, prodloužení může začít!

Ve třetí třetině se Hodonínu podařilo vyrovnat, když na začátku periody využil početní převahu Vojtěch Krejčiřík. Na určení vítěze ale 60 minut nestačilo, a tak se půjde do prodloužení.

60:00

59:48
    Vyškovskou souhru zastavil ofsajd.

59:18
    Tomáš Komínek po objetí klece hostů páli z otočky, kotouč se až k Dolíškovi nedostal.

59:10
    Hodonín po závaru před bránou raději vyhodil na zakázané uvolnění.

58:48

58:28
    Domácí se opět osvobozují, Baník tuhle příležitost už nevyužije.

Michal Jonáš

Branky a nahrávky: 18. Studený (Komínek), 24. Vašíček (Žižka, Dufek), 62. Komínek (Sebera, Dobiáš) – 15. Matějka (Sajdl), 42. Krejčiřík (Yarovinsky, Peš)

Hokej Vyškov: Šarman (Lambert) – Vosátko, Hohl, Studený, Hefka, Mikulík, Holemý, Žižka (C) – Snášel, Lekeš, Dobiáš – Sebera, Janeček, Tomajko – Čuřík (A), Vašíček, Popelka – Kořenek, Komínek (A), Weintritt
    Trenér: Michal Konečný

SHKM Baník Hodonín: Dolíška (Zollpriester) – Kališ, Škápil (A), Vyrůbalík, Polesný (A), Rauš, Němec – Yarovinsky, Bartes, Romančík – Bařuta, Štědrý, Krejčiřík – Charvát, Peš, Krejčí – Sajdl (C), Matějka, Dufek
    Trenér: Aleš Bachánek

Rozhodčí: Jan Grygera – Pavel Mikšík, Marek Čelechovský