Benátky n/J – Chomutov 3:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Opava 2:3 (kon.) | Příbram – Letňany 5:4 (po pr.)
Písek – Ústí n/L 2:1 (po pr.) | Žďár n/S – Val. Meziříčí 4:5 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Nový Jičín 1:4 (kon.)
Znojmo – Havířov 8:3 (kon.) | Mostečtí Lvi – Řisuty 9:3 (kon.) | Tábor – Hronov 10:1 (kon.)
Cheb – Jablonec n/N 1:0 (2:1 po s.n.) | Kobra – Děčín 3:2 (kon.)
IHC Králové Písek
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 03.12.2022, 17:00 • Písek, Zimní stadion • 2. liga skupina Západ • 22. kolo

Radost Písku vypukla ve velkém, kdy Králové dokázali porazit silné Ústí 2:1 po prodloužení. (19:17:00)

62:09
    Písek právě vstřelil branku! Králové dávají vítězný gól, kdy do útočné třetiny projel LUKÁŠ VOLF a přesnou střelou do horního rohu zavěsil. Asistence: Lukáš Prášek.

61:15
    Hrakholski projel do útoku, kde vypálil, Stahl znovu zasahuje.

60:56
    Další pokus ze stran hostí končí u Davida Nováka.

60:47
    Drtina zaváží hru za svou branku a čeká na střídání spoluhráčů.

60:15
    Hráči v tmavě modrých dresech na puku.

60:01

Po 3. třetině je stav nerozhodný a po krátké 5.min pauze následuje prodloužení ve třech na obou stranách.

60:00

59:50
    Písek se dostal do útočného pásma, kde Pouzar těsně před brankářem nedal.

58:49
    Na druhé straně si připisuje další zákrok Stahl po útočném pokusu domácích.

58:13
    Roubík vystihl rozehrávku a vypálil z dobré pozice, ale nedal.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí části.

57:39
    Další vhazování v útočném pásmu Ústí.

57:31
    Další průnik Záruby zastavil David Novák.

56:52
    Záruba nahodil hru na píseckou branku, domácí se ubránili.

56:33
    Vhazování ve středním pásmu.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 45. Matiášek (Prášek, Hanus), 63. Volf (Prášek) – 20. Roubík (Tůma, Drtina)

IHC Králové Písek: D. Novák (Kříž) – F. Novák, Dudáček, Radoš, Dvořák "C", Pavlát, Hanus, Turek – Hollar, Březina "A", Hrakholski, Macháček, Brož, Koupal, Matiášek, Volf "A", Novotný, Bednařík, Prášek, Pouzar.
    Trenér: Tomáš Matušík

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Volke) – Drtina "A", Vacík, Trefný "C", Funk, Záruba, Šefl, Polata – Tůma "A", Rudovský, Kordule, Roubík, Kučera, Daniel, Damašek, Costa, Smola, Prošek.
    Trenér: Jan Čaloun

Rozhodčí: Šperl – Sýkora, Tuháček.