KMF Skopje 1927
0:3 (0:2)
FK Chrudim
Sobota 29.10.2022, 20:00 • Skopje (Severní Makedonie) • Liga mistrů

Je hotovo, klub FK Chrudim zvládl nevyzpytatelné Main round, kdy dokázal vyhrát skupin v Severní Makedonii a slaví postup mezi šestnáct nejlepších celků Evropy! (21:19:16)

39:30
    Střela Romana Mareše z pravé strany zastavena včas.

37:54
    Do branky Chrudimi se staví na poslední dvě minuty Daniel Javorski, Dudu má hotovo.

37:42
    Brankáře Chrudimi jsme přechválili. Dudu nyní zbytečně ztratil míč na půlící čáře a nabídl pokus o zakončení přes celé hřiště. Domácím se ale nezadařilo.

37:01
    A právě Ceka z přímáku ohrozil branku Chrudimi, Dudu ale neomylný.

36:59
    Ceku po úspěšné kličce zastavil nedovoleným zákrokem Roman Mareš.

35:12
    Cítí to i trenér Felipe Conde, který poslal na hřiště poprvé v Severní Makedonii také Dominika Baloga a Romana Mareše.

34:09
    Skopje zcela rezignovalo na hru směrem dopředu, hra bez brankáře evidentně také nebyla tím správným řešení. Chrudim se minutu po minutě přibližuje k jistotě postupu.

33:28
    Sám Everton si vzal na starost volný přímý kop, kterým donutil Sejdiho k dalšímu důležitému zákroku!

33:26
    Jakupi fauluje Evertona při střele, Chrudim bude kopat standardní situaci ze zajímavé pozice.

32:45
    David Drozd se z pravé strany dostal do velké šance, jeho ránu vytěsnil brankáře Sejdi na rohový kop!

32:22
    Chrudim nepouští svému soupeři balon a sama kombinuje v těsné blízkosti makedonské branky.

30:43
    Teď naopak Chrudim kombinovala s brankářem Dudu na útočné polovině, žádné nebezpečí z toho však nevzniklo.

29:56
    Skopje reaguje oddechovým časem a zjevně bude pokračovat ve hře bez brankáře, nic jiného mu vlastně nezbývá. Při hře čtyři na čtyři je makedonský zástupce v Lize mistrů jednoznačně horším týmem.

29:56
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Český mistr se znovu o kousek přibližuje k postupu do elitní fáze Ligy mistrů! MARTIN DOŠA obral o míč Leveskiho v rozlišovacím dresu a přes celé hřiště trefil prázdnou branku Skopje – 0:3!

28:38
    Everton dostal poměrně hodně prostoru, aby si přichystal míč na pravačku a vypálil. Sejdi úspěšně zasáhl.

28:02
    Další, kdo pálil, byl Sulejman, i tentokrát nepřesně. Skopje v přesile kombinuje na útočné polovině a začíná si vytvářet příležitosti. Ještě to bude napínavý a zajímavý zápas.

26:52
    Ceka se dvakrát v krátkém sledu dostal do dobrých šancí, v obou případech ale skvěle zasáhl Dudu, který drží čisté konto! Následuje roh Makedonců.