Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (po pr.) | Jihlava – Přerov 1:2 (kon.) | Vsetín – Třebíč 2:1 (kon.)
Prostějov – Slavia 3:4 (0:2 po s.n.) | Šumperk – Kolín 3:2 (1:0 po s.n.) | Zlín – Pardubice B 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Oceláři Třinec
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 26.11.2022, 13:00 • Werk arena, Třinec • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 2. kolo

Děkujeme za pozornost a přejeme hezký víkend. (15:13:03)

Hosté byli v prodloužení o kousíček přece jen lepší, díky čemuž se dá jejich dvoubodové vítěztví považovat za spravedlivé. Pro nestranného fanouška to dnes žádná hitparáda nebyla, ale i takový je někdy hokej. Mladá Boleslav si odváží z Třince dva body.

64:19
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Už to vypadalo, že nás ani dnes nájezdy neminou. Ofenzívní nudu ale přerušil výpad Jakuba Lva, jenž v přímém souboji se Skácelem vyhrál, dlouhou kličkou mu poslal puk kolem betonu do branky. Je konec!
    Asistence: Kristek, Kubíček

62:52
    Silnější jsou na puku v nastaveném čase hosté, ale šanci si stále nevytvořili.

61:49
    I prodloužení spíš připomíná šachovou partii. Oba týmy čekají na chybu soupeře.

60:56
    Po špatné rozehrávka se do situace dva na jednoho dostávali hosté, ale nezakombinovali dobře.

60:38
    Oba týmy střídají.

60:08
    Jako první vyzkoušel pozornost brankáře domácí Weiss. Jeho střela skončila v náručí Vystrčila.

60:01

Ani třetí třetina obraz hry příliš nezměnila. Po včerejších ofenzívních hodech to je dnes velmi skromné utkání. Jedno mají ale společné. I dnes jsme nepoznali po šedesáti minutách vítěze. Čeká nás prodloužení.

60:00

59:51
    Základní hrací doba se dohrává převážně ve středním pásmu.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části. Třinec je v útočném pásmu, ale je zároveň bez nápadu.

57:19
    Nahození od pravého mantinelu schoval Skácel do lapačky. Rutina.

56:43
    Čas běží a nic nenasvědčuje tomu, že bychom se měli dneska prodloužení vyhnout.

55:25
    Hostující Fišer zbourat tělem témeř o hlavu menšího Weisse. Vše ale v rámci pravidel.

53:54
    Pro změnu zakázané uvolnění Boleslavi.

Rostislav Niedoba

Branky a nahrávky: 46. Blaha (Holub, Švančara) – 22. Kovář (Vojáček, Beran), 65. Lev (Kristek, Kubíček)

HC Oceláři Třinec: Skácel (Heczko) – Byrtus, Mrtka, Čmiel, Dravecký, Solowski, Holub (A) – Urbánek, Pohludka (C), Blaha (A), Hebar, Švančara, Mikula, Weiss, Barna, Granečný, Ostřížek, Sajdokt
    Trenér: Marek Malík

BK Mladá Boleslav: Vystrčil (Císař) – Kovář, Křivánek, Fišer, Kubíček (A), Šilhavý, Průšek – Kristek, Lev, Vojáček, Kurka, Hurt, Steklý, Trefil, Král (C), Beran, Konobelj, Šindelář (A)
    Trenér: David Vrbata

Rozhodčí: Hranoš, Klimek, Frais