Chomutov – Vrchlabí 3:2 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HC Stadion Vrchlabí
Neděle 04.02.2024, 15:30 • ROCKNET ARÉNA • 2. liga skupina Západ • Skupina A
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Sledovali jsme velmi napínavé střetnutí, v němž Chomutov zvítězil. Ovšem jednalo se o těsné utkání, kdy mohlo Vrchlabí klidně vyrovnat. Dvě třetiny byli Piráti lepší, ale v poslední desetiminutovce se nechali zamknout, což je málem stálo vítězství. (17:51:06)
   
  Konec zápasu.
   
  59:58
  Mezi kruhy se nacházel nikým nehlídaný Ondřej Chrtek, který mířil k levé tyči. Avšak Richard Běhula se skvěle roztáhl a zasáhl betonem.
   
  58:20
  Viktor Hübl vyvezl puk, který předal na Jakuba Chrpu, jenž znovu trefil jen prvního bránícího hráče.
   
  57:53
  Kombinaci Vrchlabí ukončil až kapitán Viktor Hübl, který vyhodil přes všechny čáry.
   
  57:24
  Mohlo být vyrovnáno, ovšem spektakulární zákrok vytáhl Richard Běhula! Střela od mantinelu byla brankářem vyražená na druhou stranu a Ondřej Chrtek měl před sebou prázdnou bránu. Ovšem Richard Běhula se skvěle přesunul a hokejkou vytáhl jasnou trefu!
   
  57:13
  Před odkrytou brankou se nacházel Tadeáš Svoboda, který trefil jen bránícího hráče.
   
  56:35
  Jakub Tichý znovu míří na střídačku!
   
  56:35
  Radek Havel na nic nečekal a po prknech vyhodil až na zakázané uvolnění.
  56:14 David SÝKORA - 3:2
   
  56:14
  Vrchlabí vstřelilo branku!
  A znovu je to pouze o jedinou trefu! Po vyhraném vhazování mířil puk na modrou čáru, odkud tvrdou ránu do horního rohu poslal DAVID SÝKORA. Asistence: Lukáš Kastner.
   
  56:11
  Stadion posílá do útočného pásma šest bruslařů!
   
  56:00
  Jakub Chrpa uvolnil Tomáše Koblížka, který mířil sám na brankáře. Chtěl puk zvednout pod horní tyč, ale už byl Jakubu Tichému blízko.
   
  55:10
  Vrchlabí špatně střídalo a mělo na ledě jen tři hráče. Z levého kruhu po ledě vystřelil Radek Havel, ale Jakub Tichý byl připravený zasáhnout.
   
  53:46
  Petr Eret přihrával mezi kruhy, kde byl zcela osamocený Martin Tůma. Tomu se puk nepodařilo zpracovat, a tak zasahoval Jakub Tichý.
   
  53:19
  Viktor Hübl přihrál před branku, kde se rychle otočil Jakub Zajíček, jenž trefil brankářův beton.
   
  51:55
  Tvrdou, ale nepřesnou ránu vyslal od modré čáry Jakub Kynčl. Následně se puku zmocnil Jakub Chrpa, jenž po prknech vyhodil.
   
  50:42
  Skrytou střelu poslal na branku Patrik Urban. Brankáři puk vypadl, a tak chtěl s dorážkou přispěchal Ondřej Chrtek, avšak Richard Běhula své zaváhání rychle napravil.

  Michal Luxa

  Branky a nahrávky: 6. T. Svoboda (Hübl, Kadeřávek), 36. Eret (J. Svoboda, Kadeřávek), 45. Chrpa (Kostourek, Eliáš) – 19. Chrtek (D. Sýkora, D. Chalupa), 57. D. Sýkora (Kastner)


  Piráti Chomutov: Běhula (Altrichter) – Březák, Kadeřávek, Ulrych, Eliáš, Havel (A), Záruba, Seemann, Váchal – Zajíček, Hübl (C), Chládek – M. Tůma, Eret, J. Svoboda – Stehlík, T. Svoboda, Kostourek – Chrpa, Koblížek, Mála.
  Trenér: Martin Pešout

  HC Stadion Vrchlabí: J. Tichý (Červinka) – Hladík, D. Sýkora, Bendík (A), Boukal, Perička, Kynčl, Kaštánek – T. Bláha (A), Kastner, Šlaicher – D. Chalupa, P. Urban (C), Krsek – Tatar, Chrtek, Moník – Cerman, Kozák, Jirků.
  Trenér: David Chalupa

  Rozhodčí: Glanc – Sýkora, Bertlík

  Diváci: 1584
  thejrc.org