HC Boskovice – Brno 3:7 (kon.) | HC Hořovice – IHC Prague Rats 3:4 (kon.) | Černošice – ILHK Hr. Králové 6:7 (0:2 po s.n.)
HC Hořovice – Roller Storm 7:8 (po pr.) | Devils Zlín – IHC Přerov 3:6 (kon.) | Kanci Uh. Brod – IHC Přerov 4:6 (kon.)
konec
IHC KANCI Uherský Brod
4:6 (2:4, 2:2)
IHC Night Birds Přerov
Sobota 18.05.2024, 17:00 • Zimní stadion Uherský Brod • STILMAT extraliga inline hokeje
Partner:
   
  Je dobojováno. Kanci Uherský Brod nestačili na Night Birds Přerov, kteří jsou tak po výhře ve Zlíně dnes stoprocentní a vyhoupli se do čela východní divize Stilmat extraligy. (18:14:10)
   
  Konec zápasu.
   
  39:48
  Uherský Brod právě vstřelil branku!
  DANIEL GAZDA se postavil k trestnému střílení, které se mu povedlo proměnit. Na srovnání ale už domácím Kancům nezbývá dostatek času.
   
  39:48
  Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov:
  Tomáš Andrýsek – TS, hození hole.
   
  39:21
  Tak toto vypadá pro domácí velice zajímavě. Necelou minutu před koncem základní hrací doby zkouší početní výhodu znásobit hrou bez brankáře.
   
  38:40
  Oddechový čas pro tým IHC KANCI Uherský Brod.
   
  38:40
  Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov:
  Tomáš Hanák – 1,5MIN, hákování.
   
  36:58
  A máme tady další metelici z hole Daniela Gazdy. Oproti té poslední tato ale gólem nekončí. K rozeznění sirény ale neměl obránce daleko, zakončoval totiž z první po rychlé křižné přihrávce.
   
  34:13
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Autorem branky je DAVID SVOZIL.
   
  33:12
  Po snížení hrají Kanci jako vyměnění. Blízko k další brance, která by utkání vnesla zcela novou zápletku, měl Tomáš Hanák. Jeho pokus ale nakonec v bráně neskončil, a to i přesto, že jej ještě smolně tečoval jeden z obránců.
   
  32:38
  Uherský Brod právě vstřelil branku!
  Autorem branky je DANIEL GAZDA. Asistence: Jiří Suhrada a Milan Šiller.
   
  32:33
  Tak toto byl fantastický zákrok Antonína Nowaka! Ten vytáhl ze svého rukávu eso, díky kterému dokázal zastavit i takové přečíslení, jako je tři na jednoho. Kvůli tomu tak připravil Tomáše Andrýska o téměř jistý gól.
   
  30:31
  Tento poločas zatím není tak gólově bohatý jako ten předchozí, o střely ale rozhodně nouze není. K jedné takové se nyní odvážil kapitán Mikuláš Zbořil. Mířil přímo mezi betony, nakonec si ale brankář na kotouč sáhnout nemusel. Před brankovištěm jej totiž zblokoval jeden z obránců.
   
  27:18
  Tak toto byla zatím největší šance Kanců v tomto poločase. Po křižné nabídce se dostal k pokusu z první opět Jiří Suhrada. Jeho pokus nevypadal vůbec špatně, nakonec ale jen těsně neskončil v prostoru mezi třemi tyčemi.
   
  24:48
  Ani tento pokus nekončí brankou. O změnu skóre se pokusil David Rauš. K jeho smůle ale nakonec skončil kotouč pouze v ochranné síti, jelikož střelu zblokoval jeden z obránců.
   
  22:55
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Autorem branky je RADIM HRADIL. Asistence: Jan Hanák.
   
  21:48
  Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí Kanci. Díky tomu se dostal k zakončení Jiří Suhrada. Autor jedné z branek další ale zatím na své konto nepřidal, svým pokusem totiž našel pouze lapačku Žurka.
   
  20:01
  Začal druhý poločas.

  Patrik Hlaváč

  Branky a nahrávky: 12. Rauš (Oharek), 20. Suhrada (Šiller), 33. Gazda (Suhrada, Šiller), 40. Gazda (TS) – 7. Ministr (Hanák), 10. Svozil (Hanák), 13. Svozil (Indrák, Hanák), 17. Svozil (Indrák), 23. Hradil (Hanák), 35. Svozil


  IHC KANCI Uherský Brod: Nowak – Budil, Gazda, Heča, Mrázik, Oharek, Rauš, Suhrada – Červenka, Karafiát, Šiler, Trenčan
  Trenér: Jan Heča

  IHC Night Birds Přerov: Žurek – J. Hanák, T. Hanák, Zbořil, Svozil – Andrýsek, Hradil, Indrák, Ministr
  Trenér: Daniel Indrák

  Rozhodčí: Obadal, Cik
  bahis siteleri