IHC Přerov – Devils Zlín 4:9 (kon.) | Brno – HC Boskovice 11:1 (kon.) | ILHK Hr. Králové – HC Hořovice 8:6 (kon.)
IHC Přerov – Kanci Uh. Brod 6:5 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Černošice 12:5 (kon.) | IHC Prague Rats – Roller Storm 3:6 (kon.)
konec
ILHK Hradec Králové
8:6 (2:3, 6:3)
HC Cvočkaři Hořovice
Sobota 08.06.2024, 11:00 • Zimní stadion Třebechovice • STILMAT extraliga inline hokeje • . kolo
Partner:
   
  Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u inline hokeje zase někdy příště. (12:24:08)
   
  Dnešní utkání Stilmat extraligy mezi Hradcem Králové a Hořovicemi je u konce. Hradec otočil vývoj zápasu a vyhrává konečným výsledkem 8:6. Východočechy dotlačil k výhře hlavně Filip Hronek, který zaznamenal hattrick. Pro Hradec tato výhra znamená jistotu druhého místa a play off na domácí půdě. Obě družstva se tak utkají za týden na stejném místě ve čtvrtfinále.
   
  Konec zápasu.
   
  39:37
  Prázdnou branku mohl trefit Hronek, z vlastní poloviny ale výrazněji minul.
   
  39:06
  Hosté to po oddechovém času pravděpodobně budou zkoušet bez brankáře Nováka!
   
  39:06
  Oddechový čas pro tým ILHK Hradec Králové.
   
  39:06
  Ben Adamec se uvolnil na středu hřiště a zkusil vypálit. Jeho zblokovaný pokus skončil v ochranné síti.
   
  39:01
  Začíná poslední minuta druhé poloviny zápasu.
   
  38:15
  Hradec právě vstřelil branku! O vítězi je pravděpodobně rozhodnuto! Zdeněk Čáp našel po levém mantinelu ALEŠE PŮLPÁNA, který ujel obraně soupeře a střelou na vzdálenější tyčku překonal i brankáře Nováka. Asistence: Zdeněk Čáp, André Antonio Lequin.
   
  36:52
  Tým HC Hořovice právě vstřelil branku! Rychlý brejk hostů nese snížení! Daniel Čech v brejku dvou na jednoho našel přesnou nahrávkou ANDREJE ADAMCE, jehož voleje byl pro brankáře Lequina nechytatelný. Asistence: Daniel Čech.
   
  36:00
  Z hodně ostrého úhlu zkoušel Novákovu pozornost Šimek. Hostující strážce branky se tentokrát nachytat nenechal.
   
  34:53
  Hradec právě vstřelil branku! Je tu hattrick! Aleš Půlpán našel na středu útočné třetiny FILIPA HRONKA, jehož přesná střela ze zápěstí zapadla za záda Kristiána Nováka v hořovické brance. Asistence: Aleš Půlpán, Zdeněk Čáp.
   
  34:28
  Adam Dufek se dostal k odraženému puku na pravém kruhu pro vhazování a okamžitě chtěl střílet. Jeho pokus skončil na výstroji Lequina.
   
  34:05
  Aktuálně se hraje na obou stranách hrací plochy, kotouč často mění svého majitele.
   
  32:23
  Tým HC Hořovice právě vstřelil branku! Hosté se jen tak nechtějí vzdát. Střelou z pravé strany útočného pásma snižuje DANIEL ČECH. Asistence: Václav Komínek, Dominik Štíbr.
   
  32:07
  Hradec právě vstřelil branku! Hra pokračuje a Hradec se ujímá dvougólového vedení. Tomáš Půlpán našel na levé straně hřiště PAVLA ŠIMKA, který střelou mezi betony nachytal brankáře Nováka v hořovické brance. Asistence: Tomáš Půlpán David Malík.
   
  31:35
  Utkání se na chvilku přerušuje, neboť hostující brankář má nějakou zdravotní indispozici.
   
  31:35
  Oddechový čas pro tým HC Cvočkaři Hořovice.
   
  31:35
  Hradec právě vstřelil branku! Druhý zásah produktivního obránce NHL posílá Východočechy do vedení! FILIP HRONEK se dostal k odraženému puku před brankou soupeře a nasměroval ho přímo za záda Nováka. Bez asistence.

  Ondřej Černý

  Branky a nahrávky: 7. Malík (T. Půlpán), 16. Brožek (Hronek), 25. A. Půlpán (Brožek, Čáp), 31. Hronek (A. Půlpán, Čáp), 32. Hronek, 33. Šimek (Půlpán, Malík), 35. Hronek (A. Půlpán, Čáp), 39. A. Půlpán (Čáp, Lequin) – 2. Adamec (A. Adamec, Čech), 3. Komínek (L. Novák, Hrabovetskyi), 19. Čech (B. Adamec, A. Adamec), 24. Hrabovetskyi (Čech, Adamec), 33. Čech (Komínek, Štíbr), 37. Adamec (Čech)


  ILHK Hradec Králové: Lequin (Vavřina) – Čáp (A), Hronek, Malík, T. Půlpán (A) – A. Půlpán (C), Brožek, Dunda, Šimek, Voděracký
  Trenér: Petr Kuťák

  HC Cvočkaři Hořovice: K. Novák – Komínek, Štíbr, Čech (C), A. Adamec (A), Dufek – B. Adamec, Hrabovetskyi, J. Jindra II., L. Novák, Žmola
  Trenér: Robert Čech

  Rozhodčí: Veselý, Výborný