8:11
7:11
11:7
9:11
Ve čtvrtém setu vládl Tomáš Martinko, ten byl po celý zápas aktivnější a dělal i méně chyb. Ostrava srovnává s Havířovem na 1:1.
17:50 (Havířov - TJ Ostrava 1:1)
3:0
12:10
11:9
11:8
I třetí set nebyl jednoznačnou záležitostí. Domácí David však prodal své zkušenosti a Havířov vede nad Ostravou 1:0 na zápasy.
5:11
V pěti setech rozhodl o svém vítězství Tomáš Martinko, ten jakoby v pátém setu doslova povstal z popela. Zlepšil se na servisu a havířovský David měl problémy jeho údery vracet zpět na stůl. Ostrava srovnává stav zápasu v Havířově na 2:2.
19:51 (Havířov - TJ Ostrava 2:2)
3:0
11:9
11:6
11:9
I třetí set vyhrál havířovský Ondřej Bajger, ten byl lepší na servise i příjmu. Ve třetím setu měl navíc, v delších výměnách, více štěstí. SKST TESLA BATTERIES Havířov poráží doma TJ Ostrava KST 3:2 na zápasy. Nashledanou u dalších zápasů.
11:6
Pátou sadu ovládl domácí hráč Šimon Bělík, který nedal svému soupeři šanci. Havířov vede nad Ostravou 2:1 na zápasy.
6:11
Svůj druhý matchballbol zkušený Olejník proměňuje a Hradec se ujímá vedení nad Pražany 1:0.
12:14
I ve druhém zápase uspěl hráč pražského týmu. Pavelka porazil v pětisetové bitvě domácího Crhu, který dnes neměl v koncovách setů potřebné štěstí.
22:49 (Hradec Králové - KT Praha 1:2)
3:0
11:7
11:6
11:8
Domácí Hradec Králové, zásluhou Marka Kláska, snižuje na 1:2 na zápasy.
23:15 (Hradec Králové - KT Praha 1:3)
1:3
6:11
6:11
11:6
7:11
Buben zvítězil proti Pavelkovi jen ve třetím setu. Pražský hráč byl lepší v útoku i obraně a zaslouženě zvítězil 3:1 na sety. TJ Sokol PP Hradec Králové doma prohrává s KT Praha 1:3.