WTA Lucemburk (Krytý tvrdý povrch)
0:2
2:6
1:6
To už je z utkání vše. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. Na viděnou.
ATP Moskva (Krytý tvrdý povrch)
1:2
4:6
7:66
3:6
Je dobojováno! Dušan Lajović po čtyřech porážkách v řadě potvrdil roli favorita a porazil kvalifikanta Lukáše Rosola, přestože to nakonec neměl tak jednoduché, jak se po rovné hodině hry mohlo zdát. Český tenista v první i druhé sadě prohrál hned svůj úvodní servis. V prvním případě to napravit nedokázal, nicméně ve druhém setu se za stavu 4:5 dostal k prvním brejkbolům a na poslední chvíli utkání zdramatizoval. Ve zkrácené hře byl Rosol o něco málo šťastnější a rozhodnout tak musela až třetí sada. V té se dlouho nic moc nedělo, až za stavu 4:3 pro Srba Lajović prolomil soupeřovo podání a tentokrát už zápas dopodával do vítězného konce.
WTA Moskva 2 (Krytý tvrdý povrch)
0:2
4:6
2:6
Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme za pozornost, hezký zbytek večera.
Challenger Ismaning (Krytý tvrdý povrch)
2:1
6:4
6:72
6:3
Pojďme se ještě ohlédnout za dnešním střetnutí, v němž Jiří Veselý sice splnil roli favorita, ale duel byl vyrovnanější než se asi čekalo.

V prvním setu se dlouho ani jeden z hráčů nemohl dostat do trháku. Až v samotné koncovce český hráč prorazil soupeřův servis a mohl se poprvé radovat. Druhý set musel jít do zkrácené hry, přestože Lucas Miedler získal v koncovce soupeřovo podání. Ovšem Jirka se nevzdal a v následujícím gemu předvedl re-brejk. Samotnou zkrácenou hru český reprezentant nezvládl, a tak Rakušan vyrovnal. V rozhodujícím setu Jiří Veselý rychle odskočil na 3:0 a zbytek už si zkušeně pohlídal.

Tímto se loučím a přeji vám příjemný zbytek dne.