Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u dalších přenosů.
0:2
3:6
5:7
To už je z tohoto utkání vše. Já se s Vámi loučím, ale Vy samozřejmě budete moci sledovat i odpolední blok zápasů, který odstartuje ve 14:00. Na shledanou!
1:2
6:4
3:6
4:10
Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a za malou chvíli se těším u sledování utkání Lehečka – Macháč.
2:1
7:67
1:6
10:6
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
2:0
6:3
6:4
V semifinále narazí Muchová na vítězku druhého čtvrtfinále. To obstarají už za pár minut Barbora Strýcová s Lindou Fruhvirtovou. Také ke sledování tohoto duelu jste srdečně zváni.
2:0
6:1
7:5
Z tohoto utkání je to všechno. Děkujeme za pozornost, krásný zbytek dne.
6:4
Dnešní duel trval něco málo přes hodinu, do dalších bojů nakonec postupuje Kateřina Siniaková. Mladší z obou hráček měla v tomto duelu o něco více navrch, jenomže zejména v prvním setu měla problémy se servisem. Siniaková nakonec první sadu dovedla do zdárného konce, o poznání větší komplikace ale přišly během druhého setu. Hradecká dokonce vedla už 4:1, jenomže díky celé řadě nevynucených chyb nakonec prohrála 4:6.