1:0
7:5
5:3
skreč 2
Vít Kopřiva potvrdil roli favorita a na turnaji v brazilském Campinasu postoupil do osmifinále. Nad Tejmurazem Gabašvilim vedl 7:5 a 5:3, když ruský tenistka kvůli nespecifikovaným zdravotním důvodům utkání skrečoval.

Úvodní sada trvala přes hodinu. První brejk získal ve třetím gemu zkušený Gabašvili, avšak nedokázal jej vzápětí potvrdit. Posléze vedl o brejk Kopřiva, ale potkal ho stejný osud, i on o servis okamžitě přišel. Za stavu 5:4 neproměnil Kopřiva ani jeden ze tří setbolů, ovšem litovat nemusel, za stavu 6:5 totiž jediný setbol proměnil.

Druhý set nabídl jediný brejk, a to v poslední osmé hře, po níž měl jít Kopřiva servírovat na vítězství v utkání, z důvodu soupeřovy skreče k tomu však nedošlo. V osmifinále se třiadvacetiletý český tenista utká s lepším z dvojice Carballes Baena – Ortega-Olmedo.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Challenger Maia (Krytá antuka)
0:2
4:6
3:6
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a u tenisu zase někdy na viděnou.
2:1
5:7
7:67
6:2
Je konec! Bezmála tříhodinová tenisová záležitost nakonec končí vítězstvím Paola Lorenziho, který svého soupeře porazil po setech 5:7, 7:6 a 6:2. První sada nám přinesla hodně vyrovnanou bitvu, ve které měl hned čtyři brejkboly Ital, avšak ani jeden z nich se mu nepovedlo využít. Michael Vrbenský se ke svému prvnímu brejkbolu dostal až v jedenácté hře, přičemž se mu povedlo soupeře obrat o podání, načež první sadu úspěšně uzavřel na svém servisu. Český hráč vstoupil velice dobře i do druhého setu, přičemž hned v prvním gemu vzal soupeři podání. Lorenzi si ovšem svůj servis vzal bleskově zpět, načež měl dva setboly k ukončení druhé sady. Ty se mu využít nepovedly a paradoxně se jeho soupeř dostal k brejku, načež mohl duel ukončit na svém podání. Michael Vrbenský ovšem neunesl tíhu okamžiku a o svůj servis přišel, což znamenalo tie-break, který nabídl vyrovnanou bitvu. Tu nakonec dokázal ovládnout italský tenista, který si do třetí sady přenesl psychickou výhodu. Paolo Lorenzi nakonec prokázal své zkušenosti a třetí set získal pohodlně 6:2.