0:1
2:6
1:4
skreč 1
Fiona Ferrová měla od stavu 2:2 v prvním setu na kurtu výraznou převahu a postupuje do čtvrtfinále, kde se utká s vítězkou zápasu domácí divoké karty Clary Burelové s Běloruskou Alexandrou Sasnovičovou.
WTA Dauhá (Tvrdý povrch)
0:2
1:6
3:6
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
1:2
4:6
6:4
5:7
40 minut po půlnoci katarského času se Uns Džábirová loučí s turnajem i publikem, které vydrželo do pozdní noční doby a vytrvale jí fandilo. Dnes předváděla Tunisanka místy skvělý tenis, především čopované kraťasy byly pro Karolínu Plíškovou často neřešitelné a celkově zaznamenala 40 vítězných úderů.
Plíšková si prodloužila výbornou pasáž z koncovky prvního setu a po pěti vyhraných gemech v řadě vedla 3:0. Jenže pak si situaci zbytečně zkomplikovala vlažnější hrou, naopak pět gemů po sobě ztratila a nechala Tunisanku vyrovnat.
Také v rozhodujícím setu se Češce podařilo odskočit do vedení, za stavu 5:2 měla mečbol, poté podávala na postup, ale Džábirová se znovu vrátila do hry. Nakonec v klíčových chvilkách předvedla světová šestka svůj nejlepší tenis a dalším prolomeným podáním nepustila dramatický zápas do tie-breaku a postupuje.
Challenger Nur-Sultan 2 (Krytý tvrdý povrch)