0:2
1:6
2:6
Zdeněk Kolář za necelou hodinu smetl z kurtu zkušenějšího Martina Kližana, který nemá travnatý povrch právě v oblibě.
Český tenista se dnes mohl opřít o skvělé podání, za celý zápas ztratil na servisu jen osm fiftýnů a nepřipustil žádné drama. Naopak Slovák musel o svá podání bojovat, až na jednu výjimku vždy čelil brejkbolům a hned čtyřikrát o ně přišel. Do druhého kola wimbledonské kvalifikace tedy postupuje suverénně Kolář.
2:0
6:3
6:3
Lukáš Rosol se loučí s Wimbledonem hned v první fázi kvalifikace. Osudným se mu stalo setkání s Polákem Żukem, který po nervóznějším začátku vyhrál první sadu dvěma brejky v řadě. Ve druhém setu vypadal Rosol poměrně dobře. Brejky na 2:1 a 3:2 ale nepotvrdil a v závěru už se jeho hra úplně rozsypala. Během pár desítek vteřin se zápas definitivně zlomil a Kacper Żuk mohl oslavit výhru dvakrát 6:3.
1:2
5:7
6:4
8:10
Z tohoto dlouhého a dramatického duelu je to vše. Děkujeme za pozornost a u tenisu zase někdy na viděnou.
0:2
2:6
2:6
Kristína Kučová potvrdila v dnešnom dueli jasne úlohu favoritky, keď svojej súperke Lu z Číny nedala absolútne žiadnu šancu a zvíťazila hladko po setoch 6:2 6:2.
Počas duelu si Slovenka s prehľadom udržala všetky svoje podania a Číňanku nepustila ani k jednému breakballu. Kučová si naopak vypracovala až 11 šancí, z čoho využiť dokázala 4.
Kučová v druhom kole kvalifikácie narazí na víťazku
duelu Gerlachová-Sharmová.
WTA Eastbourne (Tráva)
2:1
2:6
6:2
6:2
Z tohoto klání je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek dne. Na viděnou.
2:0
6:3
7:64
Ons Džabúrová v prvním kole travnatého turnaje v Eastbourne potvrdila roli favoritky, Markétu Vondroušovou porazila po setech 6:3 a 7:6.

Čerstvá vítězka turnaje v Birminghamu začala dobře i v Eastbourne, když ve čtvrtém gemu prvního setu odskočila do vedení o brejk. Ten si udržela až do konce úvodního dějství, když v poslední deváté hře úspěšně odvrátila brejkbol a sama proměnila druhý setbol.

Druhé dějství nabídlo brejkboly na straně Tunisanky, ale žádný se neujal. Proto set dospěl až do zkrácené hry, do nějž vstoupila lépe Vondroušová, která ovšem nedokázala udržet vedení 4:1, favorizovaná soupeřka ukončila střetnutí šesti získanými body v řadě.

V osmifinále se Ons Džabúrová utká s Lotyškou Jelenou Ostapenkovou.
2:0
6:3
7:65
Je konec! Favorizovaný Jiří Lehečka nakonec v tomto duelu porazil zkušenějšího Lucu Vanniho po setech 6:3 a 7:6. Český tenista sice jako první v duelu přišel o své podání, přesto dokázal první sadu zvrátit ve svůj prospěch a vyhrát 6:3. Do druhého setu lépe vstoupil Luca Vanni, který se dostal do vedení 2:0. Talentovaný Jiří Lehečka ovšem zabojoval, nakonec vývoj druhého setu zvrátil na konečných 5:4 a mohl utkání dopodávat. To se mu nepovedlo, druhou sadu tak musel rozlousknout až tie-break. V něm větší nervy nakonec prokázal právě Jiří Lehečka, který se tak může radovat z postupu.
0:2
4:6
2:6
Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne.
2:0
6:3
7:5
Pro Víta Kopřivu končí turnaj už úvodním kolem, v němž nestačil na zkušeného Mirzu Bašiće. Bosenský tenista se záhy dostal do vedení 3:0 a první set suverénně dopodával. Ve druhém si oba hráči drželi až do stavu 5:5 svá podání, jenže český tenista po zlepšeném výkonu v předchozím průběhu odešel v koncovce a prohrál dvanáct z posledních třinácti výměn zápasu.
WTA Bad Homburg (Tráva)
2:1
6:3
5:7
6:4
Kateřina Siniaková v nádherném tenisovém představení po více než dvou hodinách dotáhla obrat ve třetím setu a oplácí Pegulové dva roky starou porážku. Vítězka čtyřhry z Roland Garros předváděla fantastickou hru a přestože po vyhrané první sadě ztratila druhou a i ve třetí prohrávala 2:4, dotáhla úžasný obrat sérií velmi dlouhých gemů, prolomila dvě podání soupeřky a proměnila druhý mečbol na 6:4.