1:2
4:6
6:4
3:6
Tereza Martincová (51.) svedla na halovém podniku WTA 500 v Moskvě vyrovnanou bitvu se světovou pětkou Garbiñe Muguruzaovou (5.), do svého šestého čtvrtfinále v sezoně ale nakonec nepostoupila. Nasazené dvojce podlehla šestadvacetiletá Češka až po 2 hodinách a 45 minutách, a to po setech 4:6, 6:4 a 3:6. V prvním setu vedla Martincová 4:1, pak ale prohrála pět her v řadě. Ve druhém dějství naopak manko brejku sama dotáhla a vynutila si nakonec rozhodující set. V tom zvládla reagovat na úvodní ztracený servis, dvojnásobná grandslamová šampionka si ale zpřesněnou hrou vynutila další dva brejky a dovedla nakonec maratonský duel do zdárného konce.
0:2
4:6
1:6
Dalibor Svrčina (315.) podlehl na antukovém challengeru v kolumbijské Bogotě Danielu Altmaierovi (110.) z Německa 4:6, 1:6 a turnaj pro něj skončil už v prvním kole. V úvodním setu nabral devatenáctiletý Čech manko 2:5. Následně se brejkem dotáhl na rozdíl gemu, pak ale ztratil servis podruhé. Druhý set nebyl zdaleka tak jednoznačný, jak napovídá skóre. Svrčina v něm doplatil na sedm neproměněných brejkbolů. Po maratonském pátém gemu, který nabídl celkem sedm shod, už ostravský rodák uhrál ve zbylých dvou gemech proti nasazené dvojce jen jediný fiftýn.