WTA Ostrava (Krytý tvrdý povrch)
2:0
7:67
6:3
Barbora Krejčíková (23.) natáhla svou vítěznou šňůru na sedm utkání a postoupila na halovém AGEL Open v Ostravě do semifinále. Česká šampionka ukončila spanilou jízdu americké kvalifikantky Alycie Parksové (144.), která znovu podala výborný výkon. Přemožitelku krajanky Plíškové a Řekyně Sakkariové zdolala rodačka z Ivančic za hodinu a 49 minut po setech 7:6(7) a 6:3. O osudu úvodního dějství rozhodla až zkrácená hra, v níž musela šestadvacetiletá Češka odvracet setbol. Ve druhém setu učinila Krejčíková rozhodující krok za postupem brejkem v šestém gemu. O finále si zahraje s vítězkou Wimbledonu, a sice buď s krajankou Petrou Kvitovou, nebo Jelenou Rybakinovou z Kazachstánu.
2:0
7:65
6:4
Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního večera.
1:2
1:6
6:4
1:6
Challenger Mouilleron-Le-Captif (Krytý tvrdý povrch)
2:1
6:3
1:6
6:3
Životní turnaj Jurgena Brianda pokračuje postupem do semifinále. Člen páté světové stovky rozhodl první set hned v úvodu. Ve druhém jeho forma opadla, neboť se nemohl opřít o servis. Z prohry 1:6 se ale oklepal a ve třetí sadě favorizovaného Čecha zdolal jediným brejkem z 4:3 na 5:3.