0:0
zrušeno
České jedničky Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem nakonec na mistrovství Evropy startovat nebudou ze zdravotních důvodů!
0:2
13:21
21:23
Jan Dumek s Václavem Berčíkem naskočili do mistrovství Evropy až na poslední chvíli z role náhradníků. Na úvod šampionátu prohrávají s velezkušenou dvojicí z Rakouska 0:2.

Hned v úvodu zápasu Doppler s Horstem odskočili do luxusního vedení, které ještě postupem prvního setu navyšovali na konečný rozdíl osmi bodů. Podobný průběh měl i druhý set, ale Češi dokázali v polovině srovnat krok a dokonce se dostali do vyrovnané koncovky, ve které ale třetí mečbolů soupeřů už odvrátit nedokázali.

V zítřejším duelu bude česká dvojice bojovat o postup ze skupiny proti Koekelkorenovi s Van Wallem.
2:0
21:12
21:12
Michaela Kubíčková s Michalou Kvapilovou jednoznačně prohrály s německým párem Ludwigová, Kozuchová utkání o první místo v základní skupině a budou tak muset hrát předkolo playoff.

České volejbalistky se v úvodním setu se soupeřkami příliš dlouho nedržely. Naopak zkušené Němky navyšovaly své vedení, které s zastavilo na devíti bodech. Druhou sadu ale rozehrál český pár fantasticky, ale vedení 5:0 okamžitě promrhal. Němky se vrátily do sedla a bezpečně si došly pro postup z první pozice.
2:0
21:19
21:15
Barbora Hermannová s Markétou Slukovou vítězí i ve druhém utkání na mistrovství Evropy a postupují přímo do osmifinále! Proti zkušeným Italkám Menegattiové s Orsiovou neztratily znovu ani set.

České jedničky si vybudovaly v úvodu utkání nadějné vedení, ale po italském náporu o něj přišly a musely dokonce dotahovat. Dramatickou koncovku ale zvládly o poznání lépe Sluková s Hermannovou a po zásluze šly do vedení. Druhé dějství už byla o něco jednoznačnější, Češky odskočily do náskoku, který tentokrát hlídaly po celý průběh druhého setu.