48:50
(9:13, 26:25, 37:36)
ANO! Pražské USK si připsalo velmi důležité vítězství ve čtvrfinále Euroligy, kdy porazilo Salamncu 50:48!

Pražanky do utkání nevstoupily vůbec dobře, brzo prohrávaly už o šest bodů. Poté se ale dokázaly skóre otočit. O poločase byl ale stav příznivější pro Salamancu 26:25.

Ve druhé části zápasu ale podalo USK výborný týmový výkon a skvěle zápas zvládlo hlavně po taktické stránce. Ve druhém poločase se týmy přetahovaly o vedení, rozhodující nakonec byla střela Jany Veselé v poslední minutě!

USK tak udělalo výrazný krok k postupu do závěrečného Final Four. Zdaleka ale ještě vyhráno nemá. Španělky již nemají, co ztratit a v pátek si půjdou pro vítězství. USK ale bude hnané domácím publikem a doufejme, že utkání skončí vítězné pro pražský tým!

To je z mé strany vše a v pátek od 18:00 se na vás budu těšit u textového přenosu ze druhého zápasu USK – Salamanca! Brzy nashledanou!