ATP Miami (Tvrdý povrch)
0:0
před zápasem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
WTA Miami (Tvrdý povrch)
1:0
7:64
1:2
0-0
1:2  Další přímý bod, tím by se mohla Krejčíková chytit.
0:0
před zápasem
Hezký den. V Miami pokračuje zápasy třetího kola prestižní podnik kategorie WTA 1000. O postup si na hlavním kurtu zahraje i Marie Bouzková, jež se pokusí zaskočit nasazenou dvojku Arynu Sabalenkovou z Běloruska.

Bouzková neprožívá povedený úvod sezony. V Miami zaznamenala teprve třetí letošní výhru v hlavní soutěži, když v utkání druhého kola otáčela souboj s Ruskou Blinkovovou (3:6, 6:4, 6:3). Výhrou ukončila nelichotivou sérii tří porážek v řadě. Oklepat se musela zejména z debaklu dvakrát 1:6, který utrpěla na posledním turnaji v Indian Wells od krajanky Markéty Vondroušové. V žebříčku je čtyřiadvacetiletá Češka na 36. místě. Maximum má o dvanáct pozic výše. Postupem do třetího kola vylepšila v Miami své turnajové maximum z loňského roku. Od začátku roku posbírala pražská rodačka celkem 6 výher a 8 porážek.

Sabalenková už je nějaký ten pátek světovou dvojkou za suverénní Polkou Šwiatekovou. Letošní sezona přitom patří právě běloruské ranařce. Ta ovládla po úvodním podniku v Adelaide rovněž Australian Open, kde slavila svou premiérovou grandslamovou trofej. Finále si zahrála také minulý týden v Indian Wells. I v něm byla její soupeřkou, stejně jako v Melbourne, Kazaška Jelena Rybakinová. Tentokrát se z výhry 7:6 a 6:4 radovala právě ona. V Miami měla Sabalenková na úvod volno. Ve druhém kole porazila 6:4 a 6:3 Američanku Rogersovou. Jejím turnajovým maximem je na Floridě čtvrtfinále z předloňského roku. Z dvaceti letošních zápasů dokázala rodačka z Minsku zvítězit hned v osmnácti.

Hráčky se spolu utkají poprvé. Jasnou papírovou favoritkou bude Sabalenková. Vítězka narazí v osmifinále na lepší z dvojice Barbora Krejčíková (CZE) – Madison Keysová (USA).
0:0
před zápasem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
0:0
před zápasem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.
0:0
před zápasem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.