1:3
6:1
3:6
4:6
2:6
Soupeře pro semifinále se Zverev dozví už za pár hodin. Bude to lepší ze zápasu Dominic Thiem – Rafael Nadal.
1:2
6:73
6:74
6:4
3:5
40-15
40-15  Tentokrát je Rafael Nadal neomylný a pri podaní si zapíše eso.
0:2
1:6
1:6
Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost.
2:0
7:5
6:3
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den.
0:0
před zápasem
Tenisovým fanouškům přeji krásné čtvrteční ráno. Australian Open nabízí semifinále ženské dvouhry, ve kterém se představí světová jednička Ashleigh Bartyová a překvapení letošního turnaje Sofia Keninová. Zápas je na programu od čtyř hodin na centrálním kurtu.
2:0
6:2
6:3
Barbora Strýcová se Sie Su-wej slaví postup do finále Australian Open po výhře nad českým párem Barbora Krejčíková/Kateřina Siniaková 6:2, 6:3.

Strýcová se Sie v obou setech vzaly svým soupeřkám dvakrát servis, ten svůj si pokaždé dokázaly udržet, zejména ve druhém setu pak při svém podání naprosto dominovaly a v pohodě dokázaly dovést zápas do vítězného konce.
0:0
před zápasem
Oba páry spolu v tomto složení startují na turnaji poprvé, a tudíž půjde o jejich premiérové vzájemné měření sil.
Challenger Quimper (Krytý tvrdý povrch)
0:0
před zápasem
Zdeněk Kolář

Zdeněk Kolář bude v utkání s domácím tenistou mírným favoritem. Roli v tom hraje i žebříčkové postavení, český borec je o rovných 70 pozic výše, tedy na 227. pozici. Rodák z Bystřice nad Pernštejnem letos sehrál o jeden turnaj více než soupeř, avšak ani jemu se moc nedařilo. V Nové Kaledonii totiž, stejně jako následující týden v kvalifikaci na Australian Open, prohrál hned svůj úvodní duel. V Bangkoku už Kolář prošel prvním kolem, posléze ale nestačil na krajana Veselého. V Quimperu měl jako čtrnáctý nasazený v prvním kole volný los.