10:40 (CZE-SVK 2:1)
2:0
6:0
6:2
Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
2:0
6:4
6:4
Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme vám za pozornost a mějte krásný zbytek víkendu. Na viděnou.
1:2
6:2
2:6
9:11
Závěrečnou čtyřhru v mužské části Poháru přátelství vyhráli Slováci, kteří tak snížili stav zápasu ze svého pohledu na 2:3. První set přitom ovládli Veselý s Rosolem, ovšem ve druhé sadě se slovenské duo hodně zlepšilo a výsledkem 6:2 si zajistilo supertiebreak. Ten měli čeští reprezentanti skvěle rozehraný, když vedli 4:0 a pak 5:2, ovšem Klein se Zelenayem otočili skóre až na 9:6. Čeští hráči poté ještě vyrovnali, ale na zvrat to už nestačilo.
0:2
3:6
4:6
Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne.
0:1
0:6
3:1
30-30
30-30  Další takový přišel pod tlakem. Tentokrát už úder Schmiedlové skončil v autu. Po třiceti.
0:0
před zápasem
Markéta Vondroušová s Miriam Kolodziejovou spolu nebudou hrát poprvé. Bok po boku totiž ještě v juniorském věku společně došly pro tituly z Australian Open a French Open. Zatímco Vondroušová už se dokázala vyšvihnout mezi elitu i v dospělé kategorii, tak Kolodziejová na svůj průnik do nejlepší stovky čeká. Před vynucenou pauzou zaviněnou koronavirem se Miriam Kolodziejová radovala z trofeje ITF v řeckém Heraklionu. Od té doby v rámci českých turnajů porazila Lindu Fruhvirtovou nebo Barboru Miklovou.

Ve stejném roce jako Vondroušová s Kolodziejovou zvítězila v juniorské čtyřhře i Viktória Kužmová. Ve dvojici s Ruskou Alexandrou Pospelovovou nenašly přemožitelky na US Open. Od té doby se už Viktória stačila probojovat mezi nejlepší padesátku singlového žebříčku.