OH - dvouhra ženy (Tvrdý povrch)
Sledujte:
0:0
před zápasem
Leylah Annie Fernandezová a Barbora Krejčíková se spolu utkají poprvé. Zápas je naplánován hned jako první v pořadí a měl by tudíž začít krátce po čtvrté hodině ranní našeho času.
0:0
před zápasem
Mihaela Buzarnescuová

Dnešní soupeřkou bude rumunská tenistka Mihaela Buzarnescuová, která bude v roli outsiderky. Mihaela Buzarnescuová ovšem nemá před tímto duelem zrovna špatnou formu, z posledních pěti duelů totiž prohrála pouze jedinkrát. V minulém turnaji ve švédském Bastadu dokonce dokráčela do semifinále, kde ovšem nestačila na Parrizasovou-Diazovou. V rámci OH se představila v souboji proti Riskeové, proti které nakonec vyhrála až po třech setech a necelých třech hodinách.
0:0
před zápasem
Vzájemné zápasy jsou 4:3 pro Karolínu Plíškovou. Ačkoliv se tedy podle papírových předpokladů může česká reprezentantka jevit jako velký favorit zápasu, jednoduchá bitva ji určitě nečeká. Poslední duel se odehrál v roce 2018 v Dubaji, kdy zvítězila Plíšková 5:7, 6:2, 6:4.
0:0
před zápasem
Obě hráčky se spolu dosud utkaly jen jednou, a sice před rokem v ruském Petrohradu. Kvitová tehdy v osmifinále splnila roli papírové favoritky, postup ale urvala až ve třech setech po výsledku 7:6(1), 1:6 a 6:2.
ATP Kitzbuhel (Antuka)
0:0
před zápasem
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali celkem třikrát. Ve všech případech odešel jako vítěz Jiří Veselý.