Liberec – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Sparta – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Jihlava – Teplice 1:1 (kon.)
Dukla Praha – Slavia 0:5 (kon.) | Brno – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Ostrava – Jablonec 3:0 (kon.)
Plzeň – Slovácko 2:0 (kon.) | Táborsko – Příbram 1:4 (kon.) | Pardubice – Znojmo 2:2 (kon.)

90+3
    Hradec odkopl pouze na rohový kop. O třech bodech pro Slovanu už zřejmě není pochyb.

90+2
    Jánošík drží balon u rohového praporku a šetří drahocenné vteřinky pro domácí.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Hradeckým už ale moc času nezbývá. Navíc u balonu jsou fotbalisté Slovanu.

89
    Liberečtí se ale dokázali osvobodit. Káva navíc vybojoval autové vhazování.

88
    Hosté se usadili na útočné polovině a snaží se o závěrečný tlak. Poslední minutky budou ještě hodně napínavé.

87
    Novotný se svým centrem nepochodil. Vysoký balon nedoputoval na nikoho v modrém dresu.

86
    Na druhé straně se centr Kmoníčka ocitl v rukavicích Jehličky, který okamžitě rozehrál.

85
    Juklova hlavička ale skončila vysoko nad. Gólman Hroššo nemusel ani zasahovat.

84
    Hradec má v poslední minutách navrch a snaží se srovnat.

83
    Bláha se snažil vysunout Paga. Tomu ale chyběla potřebná rychlost, aby balon na hrací ploše zastihl.

82
    Káva neobešel Krajáka, který obětavým zákrokem zažehnal slibně vypadající brejk Slovanu.

81
    Pago dostal přihrávku do ofsajdového postavení. Veškeré vzrušení tak bylo zbytečné.

80
    Je před námi posledních deset minut utkání. Blíže ke třem bodům je zatím liberecká juniorka.

78
    Hostující rozehrávka byla až příliš dlouhá. Zec zastihl balon až za postranní lajnou.

77
    Liberečtí se snaží kontrolovat hru na vlastní polovině.

76
    Slovan také střídá. Kollár uvolnil místo Kmoníčkovi.

75
    Bláhův přetažený centr končí pouze v rukavicích domácího gólmana, který se svoji rozehrávku nikterak nespěchá.