Třebíč – Havířov 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 4:2 (kon.) | Motor ČB – Kadaň 6:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 7:1 (kon.) | Most – Benátky n/J 4:5 (po pr.) | Olomouc – Litoměřice 5:1 (kon.)
Ústí n/L – Jihlava 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Středa 30.10.2013, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

Ústí nad Labem – V zápase 17. kola I. hokejové ligy ČR hostili Ústečtí Lvi ve Zlatopramen Areně Duklu Jihlava. Slovan po většinu střetnutí vedl, ve 22. minutě se o vítěznou trefu postaral Vít Budínský. Domácí podržel také skvělý gólman Michael Petrásek. Celku z Vysočiny nepomohl time-out a ani závěrečná devadesát sedm sekund dlouhá hra bez brankáře.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:25:25)

Statistiky utkání:

Branky a nahrávky: 4. Holomek (Roubík), 16. Tůma, 22. Budínský (Daniel Boháč, Alinč) – 12. Zeman (Čachotský, Kuřítko), 41. Kadlec (Kotvan).
    Rozhodčí: Petružálek, Schmejkal – Rozlílek, Špůr.
    Vyloučení: 5:4.
    Využití: 1:0.
    Diváci: 862.
    Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.
    Zakázaná uvolnění: 5:4.
    Ofsajdy: 1:4.
    Vyhraná vhazování: 40:34 (12:13, 20:12, 8:9).

60:00

59:50
    Kotvan od útočné modré čáry přestřelil.

59:25
    Domácím se podařilo vyhodit puk do střední třetiny.

59:00
    Celek z Vysočiny kombinuje u branky Petráska.

58:32
    Baránek bránící obráncem hostů od pravého mantinelu minul prázdnou branku!

58:23
    Jihlava riskne power-play!

58:23
    Oddechový čas pro hosty.

58:23
    Zakázané uvolnění Ústeckých Lvů (na icingy 5:4), vhazování po levé ruce Petráska.

57:55
    Dukla se nemůže dostat ke svatyni domácího gólmana, Ústečtí pozorně brání.

57:10
    Sklenička nezastihl touš před útočnou modrou čárou, píská se dnešní první postavení mimo hru domácích (na ofsajdy 1:4).

56:49
    Petrásek se dnes prezentuje velmi jistým výkonem.

55:35
    Pavlík podržel kotouč za klecí Petráska. Hostům se čas rychle krátí, naopak domácí odčítají každou vteřinu.

Dnešní utkání sledují 862 diváci.

54:44

54:20
    Tým pod vedením Jaromíra Šindela a Tomáše Mareše kombinuje v útočném pásmu.

53:45
    Slovan neriskuje a vyčkává za svou brankou na založení ofenzivní akce.

52:44
    Přesilovka pro Lvy. Radek Hubáček (JIH) inkasoval dvě minuty za podražení. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 16.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:4.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 4. Holomek (Roubík), 16. Tůma, 22. Budínský (Boháč, Alinč) – 12. Zeman (Čachotský, Kuřítko), 41. Kadlec (Kotvan)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Orct) – K. Černý, Z. Sklenička, F. Pavlík, Holomek, Vl. Brož, Kokeš, Grin – P. Přeučil, Roubík, Rod – Budínský, Alinč, Daniel Boháč – Baránek, J. Kloz, D. Tůma – Dostálek, Vávra, M. Hanzl – připraven Markulinec. Trenéři: Jaromír Šindel, Tomáš Mareš.
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Dobrovolný, Stebich, Mocek, Podlipnik, Kotvan, Kaláb, M. Jícha – Čachotský, A. Zeman, Malec – M. Důras, R. Hubáček, F. Seman – Březina, J. Kadlec, L. Krupka – Kuřítko, L. Jícha. Trenéři: Petr Vlk, František Zeman.

Rozhodčí: Petružálek, Schmejkal – Rozlílek, Špůr