Litvínov – Mountfield HK | 2:3 (po pr.) | | | K. Vary – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Kladno – Liberec | 0:3 (kon.) |
Kometa Brno – Zlín | 3:1 (kon.) | | | Pardubice – Vítkovice | 1:3 (kon.) | | | Slavia – Chomutov | 5:4 (po pr.) |
Třinec – Sparta | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Most – Motor ČB | 5:3 (kon.) | | | Benátky n/J – Havlíčkův Brod | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Třebíč | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Havířov – Mladá Boleslav | 2:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Beroun – Šumperk | 3:4 (po pr.) |
Litoměřice – Kadaň | 5:3 (kon.) |
Buffalo – Los Angeles | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | NY Islanders – Nashville | 3:1 (kon.) | | | NY Rangers – New Jersey | 2:3 (kon.) |
Washington – Columbus | 4:3 (po pr.) | | | Carolina – Colorado | 2:1 (kon.) | | | Montreal – Tampa | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Ottawa – Philadelphia | 0:5 (kon.) | | | Detroit – Winnipeg | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Florida – Anaheim | 3:2 (kon.) |
St. Louis – Arizona | 2:3 (po pr.) | | | Calgary – San Jose | 2:3 (po pr.) |
Chabarovsk – N.Novgorod | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Vladivostok – Kazaň | 3:2 (kon.) | | | Novokuzněck – Viťaz | 0:2 (kon.) |
Novosibirsk – Dynamo Moskva | 1:0 (kon.) | | | Čeljabinsk – Doněck | 0:1 (kon.) | | | Magnitogorsk – Minsk | 3:0 (kon.) |
Ufa – Spartak Moskva | 1:2 (po pr.) | | | Nižněkamsk – Záhřeb | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | CSKA Moskva – Omsk | 3:1 (kon.) |
Riga – Barys | 3:2 (4:3 po s.n.) | | | HC Slovan – Chanty-Mansijsk | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Lev – Jekatěrinburg | 3:2 (po pr.) |
EC-KAC – Znojmo | 4:3 (po pr.) |
Vsetín – Val. Meziříčí | 4:1 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice | 3:4 (kon.) | | | Orlová – SHK Hodonín | 3:5 (kon.) |
Poruba 2011 – Přerov | 3:1 (kon.) | | | Technika Brno – Nový Jičín | 1:4 (kon.) | | | Břeclav – Frýdek-M. | 3:4 (kon.) |
Prostějov – Opava | 3:2 (kon.) |
Zlín – Třinec | 1:2 (po pr.) |
Žilina – Košice | 1:3 (kon.) | | | Nitra – Poprad | 4:2 (kon.) | | | Martin – Zvolen | 2:3 (po pr.) |
Banská Bystrica – Skalica | 2:0 (kon.) | | | Trenčín – Piešťany | 0:3 (kon.) |
SR 18 – Prievidza | 4:5 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica | 8:2 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Trnava | 3:2 (kon.) |
Detva – Topoľčany | 4:1 (kon.) | | | Senica – Michalovce | 4:2 (kon.) |
N. Město n. M. – Třebechovice p. O. | 10:1 (kon.) | | | Náchod – Nová Paka | 2:5 (kon.) | | | HC Jičín – Trutnov | 0:4 (kon.) |
Jaroměř – Hronov | 7:5 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Skuteč | 5:3 (kon.) | | | Česká Třebová – Lanškroun | 7:4 (kon.) |
Litomyšl – Chrudim | 1:6 (kon.) | | | Moravská Třebová – Polička | 8:3 (kon.) |
UTB Zlín – Paneuropa | 2:3 (kon.) |
po prodl.
HC VERVA Litvínov
2:3
(1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Mountfield HK
Ondřej Moutvička
Branky a nahrávky:
7. Lukeš (Hübl), 24. Ručinský (Šlégr, Hübl) – 7. Podlešák (Švagrovský, Knotek), 31. Šimánek (Kudrna, Mertl), 63. Květoň (Vydarevý, Škoda)
Rozhodčí: Lacina, Hodek – Jindra, Skopal
Diváci: 3250
Neproměněná penalta:
HC VERVA Litvínov:
Francouz – Zeman, Stříteský – Šlégr, Gula – Kousalík, Posmyk – Kokeš – Lukeš, Hübl, Majdan – Ručinský, Hanzl, Martynek – Černý, Piroš, Rosa – Pšurný, Kurčík, Rapáč
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK: Kantor – Vydarený, Harant – Mikuš, Plánek – Frühauf, Ptáček , Plášil, Nedvídek – Šimánek, Mertl, Kudrna – Květoň, Červený, Škoda – Podlešák, Knotek, Švagrovský – Rousek, Langhammer – Švihálek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK: Kantor – Vydarený, Harant – Mikuš, Plánek – Frühauf, Ptáček , Plášil, Nedvídek – Šimánek, Mertl, Kudrna – Květoň, Červený, Škoda – Podlešák, Knotek, Švagrovský – Rousek, Langhammer – Švihálek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lacina, Hodek – Jindra, Skopal
Diváci: 3250
Z pravého kruhu našel skulinku ve Francouzově postavení LUKÁŠ KVĚTOŇ. Asistence: René Vydarený, Vladimír Škoda.