CSKA Moskva – Bayern 1:3 (kon.) | Manchester City – Plzeň 4:2 (kon.) | Leverkusen – Manchester Utd. 0:5 (kon.)
Šachtar – Real Sociedad 4:0 (kon.) | Real Madrid – Galatasaray 4:1 (kon.) | Juventus – Kodaň 3:1 (kon.)
Anderlecht – Benfica 2:3 (kon.) | PSG – Olympiakos 2:1 (kon.)
Manchester City
4:2 (1:1)
FC Viktoria Plzeň
Středa 27.11.2013, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Liga mistrů

Pro dnešek je to z Ligy mistrů všechno. Děkujeme Vám za pozornost při sledování dnešního duelu mezi Manchesterem City a Plzní a opět někdy na shledanou. (22:50:32)

Hlavní sudí Aydınus ukončil dnešní utkání, které nakonec končí pro Plzeň porážkou, ale určitě musíme Plzeň za dnešní výkon pochválit. Plzeň byla v prvním poločase lepší a po prvním poločase byl stav nerozhodný 1:1, Plzni se povedlo ještě jednou vyrovnat na 2:2, jenže následně už Západočeši nenašli odpověď na trefu střídajícího Negreda. V závěru pak definitivní podobu výsledku dal Džeko.

Plzeň byla dnes blízko bodu z půdy evropského giganta, ale nakonec se to nepovedlo. Hlavní rozdíl dnes představovalo proměňování šancí. City z osmi střel mezi tři tyče proměnilo čtyři, Plzeň z devíti jen dvě.

90+3
    Plzeň už se po rohu k ničemu nedostala.

90+3
    Ještě jedna akce Plzně, která vynesla rohový kop.

90+2
    Žlutou kartou potrestán Yaya Touré, tím pádem přijde o následující utkání proti Bayernu.

90+1
    Domácí hráči se snaží kontrolovat míč. Čtvrtý gól se ukazuje jako definitivní rozhodnutí.

90
    Ve druhém poločase se nastavují ještě tři minuty.

90
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Michal Ďuriš, přichází Tomáš Wágner.

89
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Velká škoda! Plzeňské akcie při snaze o vyrovnání dostávají tvrdý direkt. Milner odcentroval a na zadní tyči přesně zakončil hlavou EDIN DŽEKO.

88
    Garcia předvedl hodně bídnou přihrávku, ale nakonec mu přálo štěstí při odrazu míče.

88
    Touré vyslal na branku projektil, který se však nedá označit jako centr nebo střela. Spíše se přikláním k centru.

87
    Plzeň přichází o další možnost ohrozit Harta díky ofsajdu. Druhý ve druhé půli a pátý celkově.

86
    Richards se dostal pod tlak při odehrání míče, ale nakonec jej dokázal dostat od vlastní branky.

85
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Daniel Kolář, přichází Marek Bakoš.

85
    Hořava neodkázal na útočné polovině uspět a Navas se může pokusit založit další útočnou akci.

83
    Z dálky zkusil svoje štěstí Stanislav Tecl, ale míč se nakonec stočil mimo.

82
    Plzeň se znovu dostává k míči, ale montálně s ním hráči Viktorie jsou na polovině hřiště.

82
    Hořava si to namířil hned mezi tři hráče Citizens, což bylo příliš velké sousto.

Jakub Vais

Branky: 33. Agüero (pen.), 65. Nasri (Navas), 78. Negredo (Navas), 89. Džeko (Milner) – 43. Hořava (Kolář), 69. Tecl (Kolář)

Karty:   40. Milner (MAC), 72. Demichelis (MAC), 90+2. Touré (MAC) – 49. Čišovský (PLZ)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 8:9. Střely mimo: 11:7.
    Manchester City: Hart – Richards, Demichelis, Lescott, Kolarov (C) – Milner, García, Fernandinho (64. Touré), Nasri (75. Negredo) – Agüero (46. Navas), Džeko.
    Náhradníci: Pantilimon – Zabaleta, Boyata, Navas, Touré, Huws, Negredo.

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Rajtoral, Čišovský, Procházka, Hubník – Petržela (73. Kovařík), Hořava, Kolář (85. Bakoš), Horváth (C), Ďuriš (90. Wágner) – Tecl.
    Náhradníci: Bolek – Hejda, Řezník, Kovařík, Wágner, Bakoš.

Rozhodčí: Aydınus – Ok, Tascioglu (všichni Turecko)