Mladá Boleslav – Třebíč 4:5 (0:1 po s.n.) | Most – Kadaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (2:1 po s.n.)
Jihlava – Beroun 3:2 (kon.) | Havířov – Motor ČB 4:2 (kon.) | Olomouc – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.)
Ústí n/L – Šumperk 3:4 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
Medvědi Beroun 1933
Středa 27.11.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:05:52)

59:56
    Nyní už si Dukla připíše ubojované tři body, má puk za brankou Ritticha.

59:40
    Puk je ve středním pásmu.

59:29
    Protiútok Berouna končí u Ritticha. Branka hostů je opět prázdná.

59:24
    Adam Zeman mohl rozhodnout, jenže u pravé tyče Šimbocha mu puk přeskočil hůl, jinak by nejlepší střelec Dukly zakončoval do odkryté branky.

59:19
    Dukla vyhrála buly a je přes Šimbochem.

59:05
    Dnešní zápas trvá již 2 hodiny a 34 vteřin hrubého času.

59:05
    Šimboch se ale do branky bude muset vrátít, protože Pavel Klhůfek (BER) dostává dvě minuty za faul kolenem.

58:50
    Střelu Šenkeříka od modré vyrazil Rittich na poslední chvíli vyrážečkou.

58:48
    Hosté hrají v šesti, branka Berouna je prázdná.

58:43
    Příliš dlouho přesilová hra Dukly netrvala, konkrétně 14 vteřin, protože Petr Mocek (JIH) dostává dvě minuty za podražení.

58:40
    Tečovaná střela Šenkeříka končí vedle levé tyče Ritticha.

58:29
    Na tresnou lavici míří na dvě minuty Zdeněk Kubica (BER) – hákování, který si při cestě na střídačku ještě něco velmi důrazně vysvětloval s čárovým Kreuzerem, a to hodně hodně zblízka.

58:01
    Střelu Klhůfka od modré přizvedl jeden z beků Dukly a ta prolétla kousek nad pravým horním rohem Ritticha.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51

57:37
    Dukla za svojí brankou vymýšlí postupný útok.

57:08
    Po střele Dobrovolného se před brankou neprosadil nehlídaný Zeman. Následovala rána Kalába, kterou Šimboch vyrazil a celou situaci ukončuje gólman hostů po tom, co chytá střelu Dobrovolného z pravého kruhu.

56:55
    Hostující gólman likviduje nahození Podlipnika od modré, které dobře viděl.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 17. Čachotský (Hubáček, Zeman), 18. Hubáček (Haluza, Štebih), 37. Čachotský (Hubáček) – 49. Divíšek (Ondráček), 57. Klhůfek (Kubica)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Čáp, Kaláb, Dobrovolný, Štebih, Mocek, Podlipnik, Jícha M. – Čachotský, Zeman, Mikeš – Důras, Hubáček, Haluza – Kadlec, Velecký, Vysloužil – Kuřítko, Střecha. Jícha L. Trenér: Petr Vlk.
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Černošek, Kužel, Šenkeřík, Chalupa, Beňovič, Látal, Sklenička – Klhůfek, Kubica, Marek – Divíšek, Stromko, Hrdel – Půlpán A., Kuchler, Ondráček – Půlpán T., Markulinec, Kubeš. Trenér: Petr Novák.

Rozhodčí: Volf – Kreuzer, Polonyi