Havlíčkův Brod – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Třebíč – Most 2:4 (kon.) | Kadaň – Jihlava 3:1 (kon.)
Olomouc – Havířov 4:0 (kon.) | Šumperk – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Litoměřice – Beroun 4:2 (kon.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 06.01.2014, 17:301. liga (ČR)

Kadaň získává veledůližité tři body proti druhému týmu tabulky. O výhře rozhodlo dvacet vteřin ve 47. minutě. O rychlé dvě branky se postaral Račuk s Tonem. Dalším důležitým článkem kadaňské výhry je vynikající Matúš Kostúr. Toto je ode mě vše a při dalším onlajnu z kadaně napočtenou. Přeji Vám hezký zbytek pondělí. (19:54:53)

60:00

59:45
    Charousek, Szakal (oba Kadaň) – 5 minut a osobní trest do konce utkání. Za Jihlavu byli vyloučeni Čachotský a Malec.

59:41
    V posledních době se strhlo několik šarvátek.

59:18
    Jíra s Tonem připravili hosty o puk. Druhý jmenovaný zkoušel štěstí bekhendem, ale trefil pouze holeň hostujího beka.

58:54
    Jihlava získala vhazování před Kostúrem.

58:50
    Hraje se opět 5 na 5.

58:17
    Kůs s Chloubo šetří čas v útočném pásmu.

57:48
    Důrasova střela byla zblokována o domácí hokeju a puk lízl strop kadaňského stadionu.

57:10
    Po kombinaci Jihlavy končí puk v ochranné síti na Kostúrovo brankou.

56:50
    Poměr sil na ledě se srovná, neboť dvě minuty dostává Karel Hromas (KAD), také za nedovolené bránění.

56:31
    Jiří Dobrovolný (JIH) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

55:39

55:27
    Kadaňští kombinují v útočném pásmu, zatím se ale dostali jen k zblokované střele.

54:35
    Mazanec se zkoušel probít ke střele, ale neprošel přes druhého bránícího hráče Dukly.

53:39
    Hostující kapitán Tomáš Čachotský je nyní vyloučen na dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 33. Chrpa, 47. Račuk (Charousek, Hromas), 47. Ton (Pavlas, Havel) – 5. Důras (Seman, Mocek)

Sportovní klub Kadaň: Kostúr – Mazanec, Opalek, Havel, Pavlas, D. Dobrovolný, Szakal (C), Trefný – Hromas, Charousek (A), Račuk – Ton, Kůs, Jíra (A) – Mainer, Chlouba, Hammerbauer – Chrpa, L.Novák, Hlava – J.Novák
    HC Dukla Jihlava: Sáblík – Zadražil, Mocek, J. Dobrovolný (A), Jaroš, Podlipnik, Čáp, Kaláb – R.Hubáček, Vysloužil, Haluza – Zeman, Kuřítko, Mikeš – Seman, Velecký, Čachotský (C) – Malec, Důras

Rozhodčí: Bejček – Beneš, Krátký