Most – Motor ČB 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.) | Jihlava – Třebíč 0:3 (kon.)
Havířov – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 1:4 (kon.) | Beroun – Šumperk 5:3 (kon.)
Litoměřice – Kadaň 4:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:4 (1:1, 0:3, 0:0)
HC Olomouc
Středa 05.02.2014, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov; kapacita: 6 500 diváků • 1. liga (ČR)

Ústí nad Labem – Ke střetnutí 48. kola I. hokejové ligy ČR přicestoval do Ústí nad Labem tým Olomouce, který se v sedmé minutě ujal vedení zásluhou Pavla Selingra. Slovanu se podařilo během necelých dvou minut vyrovnat, když se do černého trefil kanonýr Ústeckých Lvů Jaroslav Roubík. Díky přesným zásahům Lukáše Králíka, Rostislava Marosze a Denise Kindla ve druhém dějství si Hanáci odváží tři body. Ve 36. minutě musel být pro zranění vystřídán gólman Severočechů Michael Petrásek, utkání musel dochytat Jan Dlouhý.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:23:03)

Zápasové shrnutí:

Branky a nahrávky:
    9. Roubík (Rod, Brož) – 7. Selingr (Kucharczyk, Jaroměřský), 22. Králík (Jergl), 32. Marosz (Knotek, Vodný), 40. Kindl (Švaňhal).
    Ofsajdy: 2:4.
    Vyhraná vhazování: 32:25 (13:7, 13:8, 6:10).
    Nejlepší hráči: Tomáš Rod – Tomáš Vošvrda.

58:35
    Postavení mimo hru Ústeckých Lvů (na ofsajdy 2:3).

57:00

56:50
    Olomouc se osvobozuje za cenu vyhození, Hanáci se v oslabení pravděpodobně ubrání.

56:30
    Slovan kombinuje v ofenzivní třetině, domácím schází střelba.

55:00
    Přesilová hra pro Ústecké Lvy. Richard Diviš (OLO) obdržel menší trest za sekání.

Celkem TM v letošním ročníku: 84.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:4.

54:39
    Ústečtí se snaží o vstřelení kontaktní branky, avšak zatím marně.

53:37

52:44
    Hosté po vyhraném vhazování vyhazují puk k Dlouhému.

52:24
    Grin od hranice ofenzivní třetiny minul.

51:37
    Šance pro domácí na snížení v podobě početní výhody. Robin Staněk (OLO) vyloučen na dvě minuty za držení hole.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošním ročníku: 36.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:3.

50:10

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 9. Roubík (Rod, Brož) – 7. Selingr (Kucharczyk, Jaroměřský), 22. Králík (Jergl), 32. Marosz (Knotek, Vodný), 40. Kindl (Švaňhal)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (36. J. Dlouhý) – Grin, Z. Sklenička, Vl. Brož, Vobořil, K. Černý, Smetana, Vaněk – V. Meidl, Alinč, P. Přeučil – D. Tůma, Roubík, Rod – Kuchynka, M. Hanzl, Pořický – Dostálek, D. Merta, Bačák – od 24. Baránek. Trenéři: Milan Skrbek, Tomáš Mareš.
    HC Olomouc: Vošvrda (Halász) – Houdek, Jaroměřský, Cartelli, R. Staněk, R. Kadela, Škůrek, Janáček – Kucharczyk, Herman, Selingr – Marosz, J. Knotek, Vodný – Diviš, D. Kindl, Švaňhal – Jergl, Králík, Ostřanský. Trenéři: Petr Fiala, Jiří Dopita.

Rozhodčí: Bejček – M. Černý, Rozlílek