Machačkala – Genk 0:0 (kon.) | Juventus – Trabzonspor 2:0 (kon.) | Esbjerg – Fiorentina 1:3 (kon.)
Liberec – Alkmaar 0:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – Tottenham 1:0 (kon.) | Černomorec Oděsa – Lyon 0:0 (kon.)
Dynamo Kyjev – Valencia 0:2 (kon.) | PAOK – Benfica 0:1 (kon.) | Swansea – Neapol 0:0 (kon.)
Porto – Frankfurt 2:2 (kon.) | Real Betis – Kazaň 1:1 (kon.) | Maribor – Sevilla 2:2 (kon.)
Plzeň – Šachtar 1:1 (kon.) | Lazio – Ludogorec 0:1 (kon.) | Ajax – Salzburg 0:3 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Basilej 0:0 (kon.)
Dynamo Kyjev
0:2 (0:0)
Valencia CF
Čtvrtek 20.02.2014, 19:00 • Neo GSP Strovolos (Kypr) • Evropská liga

Je tu konec zápasu prvního utkání playoff Evropské ligy mezi Dynamem Kyjev a Valencií CF. Hosté ze Španělska se ukázali jako kvalitnější celek a po zásluze vyhráli na hřišti v Nikósii nad soupeřem 2:0 a před domácí odvetou jsou tak ve velice výhodné pozici. (20:54:15)

90+5
    Z velké dálky zkusil vystřelit Gusev, jeho ránu gólman Diego Alves dobře vyrazil na rohový kop.

90+3
    Tento výsledek samozřejmě velice vyhovuje hostům z Valencie, kteří budou teď hlídat své vedení.

90+1
    Valencia právě vstřelila branku!
    João Pereira poslal míč zpětným pasem na SOFIANEHO FEGHOULIHO, který svou tvrdou ranou trefil obránce Vidu, od kterého se míč odrazil za záda bezmocného brankáře – 0:2!

90+1
    Druhý poločas bude kvůli dlouhému ošetřování gólmana Šovkovskije nastaven o šest minut.

90
    Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Míč se ale pohybuje v okolí půlící čáry, což vyhovuje hostům.

89
    Domácí jsou znovu u míče, jenže velmi dalek od brány soupeře a tam nejsou nebezpeční.

88
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Jonas, přichází Antonio Barragán.

88
    Z velké dálky zkusil štěstí Garmash, míč ale poslal asi o metr vedle pravé tyče.

87
    Fotbalisté Dynama sice teď získali na delší dobu balon, jenže zatím kombinují na vlastní polovině.

86
    Další střelecký pokus si připsal útočník Jonas, jeho pokus byl ale tentokrát zblokovaný a domácí tak mohou založit další útočnou akci.

84
    Zápas pomalu spěje ke svému konci. Stav je nadále lepší pro hosty, kteří vedou 1:0.

82
    Druhý gól v zápase mohl po rychlém protiútoku přidat Vargas, hlavičkou po centru z levé strany poslal míč do tyče!

81
    Hosté šikovně drží balon na svých kopačkách a soupeři toho moc nedovolují.

80
    Nyní tedy budou na tahu domácí fotbalisté, kteří budou muset hodně přidat.

79
    Na následný rohový kop Pareja si naběhl EDUARDO VARGAS, který přesnou hlavičkou překonal bezmocného brankáře Rybku – 0:1!

78
    Po rychlém protiútoku hostujícího celku se po centru z levé strany dostal k zakončení Feghouli, dobře mu pod nohy ale skočil gólman Rybka.