Šumperk – Most 3:5 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 2:3 (kon.) | Beroun – Motor ČB 2:3 (1:2 po s.n.)

Salith Šumperk – Aleš Staněk (19:25:50)

Šumperk ve třetí třetině dokázal během pěti minut vyrovnat skóre zápasu. Ovšem za minutu přišla rychlá odpověď Mostu a v poslední minutě své vítězství dokázali hostující hráči potvrdit brankou do prázdné klece domácího celku.

60:00

59:26
    Gewieseho pokus ze středního pásma chytil Hanuljak do lapačky a následně z ní puk rychle vytřepal a rozehrál na své spoluhráče.

59:05
    Most právě vstřelil branku!
    Nedrda vyhrál buly na KAMILA CHAROUSKA který přes celé kluziště trefuje prázdnou bránu. Asistence: Vítězslav Nedrda.

58:58
    Štůrala zůstává na střídačce, domácí to zkouší s šesti hráči v poli.

58:58
    Oddechový čas pro domácí.

58:58
    Holíkovu střelu z modré schoval Hanuljak do lapačky.

58:35
    Ofsajd Mostu.

58:11
    Gewiese se obtočil na modré čáře s pukem poté jej poslal na Sedláka který trefil dobře postaveného Hanuljaka.

57:45
    Haasova střela z modré byla zblokovaná do ochranné sítě.

56:36
    Sedlák viděl volného Půhoného na modré čáře ten mohl jet sám na bránu jenže si špatně zpracoval puk.

56:28
    Žálčíkův pokus skončil na tyčce Hanuljakovi brány.

55:33
    Zavřel nabil puk Kafanovi, jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

55:06
    Bruncův pokus z modré minul branku, poté se ještě snažil o dorážku ale Hanuljak schoval puk pod lapačku.

54:35
    Palaščákova tvrdá střela ze středního pásma minula Štůralovu branku.

53:33
    Haasova střela šla nad branku Hanuljaka.

52:15
    Písařík posílal puk před domácí branku, tam ale nebyl nikdo z hostujících hráčů který by ohrozil Štůralu.

51:32
    Půhoný obešel tři hostující hráče poté poslal puk na Haase který trefil betony Hanuljaka.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 42. Popelka (Novotný), 44. Sedlák (Staněk, Žálčík), 46. Žálčík (Sedlák, Staněk) – 9. Písařík (Smolka), 27. Čmolík (Tauš, Sukharev), 40. Smolka (Písařík), 47. Písařík (Kasal), 60. Charousek (Nedrda)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Starý, Holík, Tesařík, Sedlák, Novotný, Gewiese – Půhoný, Plášek, Haas – Cink, Moskal, Staněk – Popelka, Žálčík, Brunec – Chomič, Skoumal, Langr
    HC Most: Hanuljak (Horák) – Charousek, Kasal, Hora, Čížek, Šimon, Havelka – Palaščák, Smolka, Písařík – Tauš, Slavíček, Nedrda – Zavřel, Sedláček, Kafan – Sukharev, Čmolík

Rozhodčí: Doležal – Čížek, Křivohlavý