3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 13.03.2014, 14:00 • Zimní stadion • MHL

V tuto chvíli je to již ode mne vše, přeji pěkný zbytek dne! (16:04:16)

Domácí dnes ve vyrovnaném zápase poráží tým Karlových Varů v poměru 3:1 a ujímají se vedení v osmifinálové sérii. Další duel je na programu již zítra od 14:00. I z něj vám stejně jako dnes přineseme online přenos.

Spartak právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Spartak se prosazuje i potřetí, když opuštěnou klec hostí trefil ARSENIJ CHACEJ! Asistence: Vladimir Pešechonov.

58:33
    Honzík zůstává po skončení time outu na střídačce, hosté to zkusí se šesti hráči v poli!

58:33
    Osmdesát sedm vteřin před koncem třetího dějství si hosté berou oddechový čas, při kterém se během taktické porady pokusí vymyslet plán, jak smazat domácí těsný náskok.

57:20
    Domácí se v závěru třetí třetiny dostávají do vedení, když se prosazuje ARCHIP NĚKOLENKO! Asistence: Ilja Pavljukov, Arkadij Kučerkov.

56:30
    Spartak se s blížícím koncem třetí třetiny snaží rozhodnout utkání a útočí čím dál častěji na branku hostů. ti se ale zatím úspěšně brání.

52:50
    Spartak Moskva hraje v plném počtu.

52:15
    A další velká šance Spartaku, Pešechonov ale sám před Honzíkem neuspěl, neboť svůj pokus namířil jen vedle branky hostí!

51:25
    Domácí se dostali do brejkové situace, ve které se ocitli Děmidov s Vorobjovem, druhý jmenovaný ale nezakončil přesně akci domácího týmu.

50:50
    Hosté mají šanci dostat se zpět do vedení v přesilové hře, vyloučen je Ilja Několenko (MHK) za nedovolené bránění.

50:25
    Krutikov předvádí tvrdou, ale čistou hru a názorně ukazuje hostům, kdo na ledě v osobních soubojích vládne.

48:20
    Hra se ve třetí části vyrovnala, domácí hrají se soupeřem rovnocennou partii.

45:31

44:10
    Spartak se usadil v pásmu hostí..

43:31
    Potrestán je brankář hostí David Honzík (KVA) dvěma minutami za podražení, trest za něj odpyká David Gríger. To však nemění nic na faktu, že si Spartak zahraje přesilovou hru.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 37. Děmidov (Vorobjov, Pavljukov), 58. Několenko A. (Pavljukov, Kučerkov), 60. Chacej (Pešechonov) – 32. Koblasa (Flek, Vrána)

MHK Spartak Moskva: Šestjorkin (Truškov) – I. Několenko, Sorokin, Kozlovskij, Kulik, Jermakov, Děmidov, Solovjov, Ablajev – Pešechonov, Chacej, Krutikov – Lapšov, Kučerkov, Medvěděv – A. Několenko, Vorobjov, Pavljukov – Tkačuk, Boldin, Ipatov.
    HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Fečo) – Kvapil, Troška, Dvořák, Šafář, Šimek, Vrána – Flek, Vachovec, Koblasa – Harkabus, Zadražil, Tomeček – Beránek, Gorčík, Kohout – Gríger, Fronk.

Rozhodčí: Šalagin, Nikolajev – Zibinin, Gordijenko